Bilgisayar Parçaları

- 1469 Ürün

  Bilgisayar Parça Fiyatları

  Bilgisayar parçalarının toplama bilgisayar yapmak için ya da yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak için tedarik ettiğimiz markalı orijinal ürünlere OEM diyoruz.

  Özellikle bilgisayar toplamak için ihtiyaç duyduğumuz pc parçalarının hem orijinal hem de garantili olması çok önemlidir. Satın almasını yaptığımız ürünlerin orijinal kutusunda ve garanti belgesinin de içerisinde olması kutusunda har hangi bir ezilme kırılma olmamasına dikkat etmeliyiz. 

  Oem Parça Markaları

  Oem parça alırken aklımıza ilk gelen işlemci "CPU" dur. Cpu markası olarak baktığımızda karşımıza 2 marka çıkıyor bunlardan birisi Intel, diğeri de AMD markasıdır. Oem ana kartlar bölümünde önemli markalar arasında Asus mainboard, Gigabyte mainboard, Msi ana kart yer almakta. Bilgisayar dünyasının son zamanlarda ki en radikal gelişmesi şüphesiz SSD diskler olmuştur, kısaca harddisk markalarını sayacak olursak seagate harddisk, westerdigital ssd, Kingston ssd, samsung ssd. Ram markalarına gelince Kingston  samsung ram ve sandisk ram sayabiliriz.

   

  Oem Bilgisayar Toplama

   Notebooklar son kullanıcı tarafında yoğun kullanılmaya başlamadan önce Türkiye de kullanılan PC ler toplama bilgisayar olarak hazırlanıp satışa sunuluyordu. Toplama pc uzun süre son kullanıcı tarafından en çok tercih edilen bilgisayar modeliydi. Bu konu ile ilgili olarak pc konfigratör, bilgisayar sihirbazı veya pc oluştur gibi birbirine uygun oem pc parçalarının bulunmasını sağlayan yazılımlar bilgisayar toplamayı daha da kullanışlı hale getirdi. Hazırladığımız bilgisayara microsoft oem yazılımı alarak cihazımızı kullanır hale getirebiliriz. Tabi bunun yanında antivirüs yazılımı oem bilgisayarın olmazsa olmazıdır.


  Koyurenk.com E-ticaret