Monitör Modelleri

- 143 Ürün

  Monitör Fiyatları

  Dünden bugüne değişim gösteren monitör çeşitleri ev tipi monitör modelleri, sanayii tipi led monitör çeşitleri ve askeri led monitör çeşitleri olarak ilk günden bugüne sınıflara ayrılmaktadır.

  Monitör Çeşitleri

  Her gelişen teknolojinin etkisiyle tüplü monitörlerden lcd monitör modellerine ve led monitör modellerine gelinceye kadar kendi içinde kalite özellik ve kullanım yerlerine göre üretim yapılmıştır. Günümüze gelince, led monitör modelleri öncelikle tepki süresi anlamında farklılıkları önde çıkmaktadır. 1 ms den 10 ms ye kadar lcd monitörlerde tepki süreleri çeşitleri değişmektedir. Genellikle sanayii tipi monitörlerde önem teşkil eden tepki süresi önemi askeri tip led monitörlerde daha da önem kazanmaktadır.

  Monitör Modelleri

  Monitör modellerini üç ana grupta toplayabiliriz: lcd monitör modelleri, led monitör çeşitleri ve ips monitör modelleri olarak. Her markanın kendine özgü tasarımlarıyla monitör modelleri oldukça çeşitlenmiştir. Panel üreticilerinin yanı sıra dünya markalarının ürettiği monitör modelleri rekabete açık fiyat politikasıyla son kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır

   


  Koyurenk.com E-ticaret