Bilgisayar Modelleri

- 4850 Ürün

  Bilgisayar Çeşitleri

  Bilgisayar dünyasını bilirsiniz çok geniş çaplı asla tek seferde izlenemeyecek kadar büyüktür. Bu yüzden belirli bölümlere ayırıp daha sağlıklı incelemeler yapılabilir. Bilgisayar kategorimizi, Bilgisayar Dizüstü, Bilgisayar yan ürünleri, Bilgisayar parçaları olacak şekilde 3 ayrı alt kategorilere ayrıştırdık.
  Her geçen zamanda hızla gelişen ve tüm dengeleri değiştiren en büyük teknolojilerden biri de şüphesiz bilgisayarlardır. İlk çıktığı yıllarda bir oda büyüklüğünde olan bilgisayarlar şimdi cebimize girecek kadar küçülmüştür. 7'den 70'e her yaş grubunun ilgisini çeken bilgisayarlar, günümüzde yeme içme su gibi ihtiyaç haline gelmiştir. Evimizde, ofisimizde olmazsa olmazımızdır.
  Kullanıldığı alana göre değişiklik gösteren bilgisayarları kendi içerisinde, masaüstü modelleri, notebook modelleri (laptop modelleri), ultrabook modelleri vb. gibi ayrıştırabiliriz Kullanıcıları ihtiyaca göre kendilerine en uygun bilgisayarı alabilirler.

  Bilgisayar Dizüstü - Masaüstü 

  Kendinize en uygun notebook modelini mı arıyorsunuz? Bunun için önceliğiniz ihtiyaçlarınızı belirlemek olmalı. çünkü laptop modelleri her ihtiyaca göre farklılık gösterir. Örneğin; oyun bilgisayarı, grafik bilgisayarı, günlük bilgisayarlar hepsi birbirinden daha farklı performanslara sahiptir. Siz günlük kullanım için aldığınız notebook bilgisayarınızı, oyun laptopları olarak kullanırsanız istediğiniz performansı yakalayamayabilirsiniz. Oyun için daha yüksek performanslı laptoplar tercih etmeniz gerekmektedir. Bir notebook alırken dikkat etmeniz gerekenler, işlemci hızı, işlemci hızı, ekran kartı, ekran çözünürlüğü, sistem belleği, işletim sistemi vb. gibi bir çok özellik mevcuttur bunun yanı sıra bu kadar özelliği kapsayan bir teknolojinin fiyatını da yabana atmamak gerek. Genelde Notebook fiyatları taşıdığı özelliklere göre değişkenlik gösterebilir bunun yanı sıra laptop fiyatları, yeniliğine ve güncelliğine göre de değişiklik gösterebilir. Bu kadar çok kapsamlı bir teknoloji içerisinden size en uygun olanını bulmak isiz korkutmasın. İhtiyacınızı belirledikten sonra Notebook modellerini karşılaştırma yapabilir en doğru tercihi yapabilirsiniz. Tabi unutmamanız gereken en önemli konu ise markalardır. HP, Dell, Asus, MSI, Toshiba, Lenovo, Apple, Acer vb. gibi piyasada kendini kanıtlamış, müşteri memnuniyeti ve garanti sistemleri ile hep bir adım önde olan firmalarla çalışan netsiparis.com size en doğru ve ucuz laptop fiyatlarını sunar.
  Daha büyük ekranlı bir bilgisayarda veya sabit bir alanda mı çalışmak istiyorsunuz o zaman sizin tercihiniz masaüstü bilgisayar olabilir. Masaüstü bilgisayar fiyatları, notebook fiyatları ile kıyaslama yapılamaz her bilgisayarın taşıdığı özelliklerine göre fiyatlarında değişiklik gösterebilir. Masaüstü bilgisayar toplama yolunu seçerseniz fiyat olarak daha ucuz masaüstü bilgisayara sahip olabilirsiniz. 

  Bu çok kapsamlı dünyanın içerisinde sadece notebookları, ultrabooklar yok tabii. Tablet, iPad All in one pc, sunucu server vb. gibi çeşitli teknolojiler mevcuttur. Hatta günlük kullanıcıların en çok tercihlerinden biri tabletlerdir. Her yere istediği gibi taşınabilmesi ve istenilen bilgiye çok kolay erişebilme özellikleri ile kullanıcıyı cezbederler.

  Bilgisayar tek başına yeterli olmayabiliyor bunun yanı sıra bilgisayarla birlikte kullanabilecek yan ürünlerde mevcut. Bunlar; kablolar, usb ürünler, network ürünleri, soğutucu ürünler, kart okuyucular vb. gibi. ürünlerden oluşmaktadır.

  Klavye mouse, işlemci, anakart, yazılım vb. gibi bilgisayar parçalarını, yan ürünlerini ve istediğiniz her türlü teknoloji ürünlerini en uygun fiyata netsiparis.com'dan alabilirsiniz. 

  Teknoloji Baş döndürücü hızla gelişirken sunucu modelleri ve server fiyatları oldukça değişken. Tam en son teknolojik bir server e en uygun fiyata sahip olduk derken yeni bir yazılım ve ona uygun bir hardware çıkıyor. Tabi ister son kullanıcı ister kurumsal firma olsun bu çıkmazın oyuncusu olarak hadi yeni bir server alalım deyip yeni yatırımlar yapıyoruz.


  Koyurenk.com E-ticaret