Bilgisayar Yazılımları

- 75 Ürün

  Windows İşletim Sistemleri

  Günlük hayatımızda hardware ve software olarak dil dağarcığımıza giren yazılım ve donanım kelimeleri gerek bilgisayar gerekse herhangi elektronik aletlerde kullandığımız öğelerdir. Bilgisayar yazılım dilinin vaz geçilmez programı windows ve arkasından Microsoft firması gelmektedir. Windows yazılım dili Microsoftun geliştirdiği bilgisayar programıdır. Yazılım deyince aklımıza en çok gelen yazlımı programıdır. Bu yazılım firması microsoft oem yazılımı, microsoft kutu programları, windows open programları ve microsoft indirilebilir (ESD Programlar) olarak sınıflandırılmaktadır. Windows programları nın oldukça fazla ürün çeşidi bulunmakata her yazılımın kurulum tarafındaki uzmanı ayrı kullanım tarafındaki uzmanlığı ayrı bir meslek haline gelmiştir. Windows yazlım fiyatları firmanın kendine özgü fiyat politikası doğrultusunda şekillenmektedir. Aynı Microsoft programı fiyatı Türkiye de ve diğer ülkelerde farklılık gösterebilmektedir. Windows işletim sistemi fiyatı o kadar kırılgan bir yapıya sahiptir ki distribütör den %1 indirim alamadığımız ürünleri piyasadan %20-30 indirimli alabiliriz. Microsoft ailesinin en çok rağbet gören ürünü olan windows, windows 10 pro satın al  deyince ne kadar farklı fiyatlar olduğunu görebiliriz.

  Antivirüs Yazılım Programları

  Her yazılımın ya bir açığı vardır ya da yazılımcı tarafından bir açık bırakılır. Tavşan tazı örneği, biri kaçar biri kovalar; bazen kim kaçıyor kim kovalıyor her şey birbirine karışır. Kullandığımız herhangi bir programın faydasının yanında açıklarınıda beraberinde getirir. Antivirüs programları tam bu noktada işimizi görür. Yenilikler kolaylıklar hayatımızı netleştirirken buna karşı ya rakip firmalar ya hackerler yada hırsızların, kullandığımız programları sabote ederek kendi amaçları doğrultusunda kullandığımız yazılıma müdahalesidir.

  Nod32 Fiyatı

  25 yıldır bu konudaki tecrübesi teknoloji olan yakınlığı, özellikle kurulmuş olan program üzerindeki performansı eset nod32 yi Türkiye pazarında en önemli oyuncu haline getirmiştir. Eset nod32 fiyatları diğer antivirüs programlarına göre biraz daha pahalıdır, bunun yanında bilgisayara koruma yaparken notebook un genel performansını düşürmeden zararlı içeriklerden koruması eset nod32 yi daha çok tercih edilmesini sağlamıştır.

  Kaspersky Fiyat

  Özellikler network üzerinden gelen zararlı yazılımları internet ortamına açıldıktan sonra kullanıcı fark etmeden bilgisayara sızan virüsler her kullanıcının korkulu rüyasıdır. Kaspersky antivirüs internet ortamından gelecek saldırılara karşı güçlü bir koruma yapmaktadır. Bilgisayarda gezinirken hem çocuklarımızı hem bankacılık işlemi yaparken paramızı hem de sosyalleşirken gizliliğimizi korumanın yolu bir anti virüs sahibi olmaktır. Kaspersky antivirüs programları bu konuda yılların tecrübesiyle netsiparis.com da online olarak satılmaktadır.


  Koyurenk.com E-ticaret