Markalar

Ürün Filtreleme

  • Fiyat Aralığı
  • -
  • Lisans Türü
  • Kullanım Dili
  • Ürün İçeriği
  • Kullanım Süresi

Microsoft Office Kutu Fiyatları

(6 Adet Ürün Bulundu)

Microsoft Ofis 2016 Kutu

Gerçek şu ki her bilgisayarın bir office yazlımı olması kaçınılmaz hale geldi. Microsoft Office programının içinde barındırdığı her biri özellikleriyle hayatı kolaylaştıran yazılımlar, günlük hayatın bir parçası oldu. Ofis yazılımlarının son incisi Microsoft Office 2016. Bu serinin çeşitlerinden biri olan ve lisanslama modeli olarak da office kutu bölümünde bulunmakta.

Office 2016

Microsoft Office 2016 Kutu yazlımı rakibi olmadan office yazılımları içerisinde liderlik koltuğundadır. Ofis kutu versiyonu gerek bireysel kullanıcılar tarafından gerekse orta ölçekli kuruluşlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bu tercihin en önemli sebebi ise, yeni bir makina ile aynı faturada alım şartı olmadan, kolay kurulum yapılıp basit bir şekilde aktivasyon yapıla bilmesinde ve en önemli özelliklerinden biri olan kolayca alınıp satıla bilmesidir. Bildiğiniz gibi oem Microsoft yazılımları sadece kurulu bilgisayalarda lisanslama hakkına sahipti. Oysa Office 2016 kutu farklı bir bilgisayarda fakrlı bir firmada eski kurulumu silinmek kaydıyla faturalanıp el değiştirmekte.

Office 2016 Fiyat

Bütün Microsoft ürünlerinde olduğu gibi Office 2016 Kutu Türkçe, Microsoft Office 2016 box English. ve Microsoft Office 2016 Mac versiyonları distribütör çıkışı anlamında aynı fiyatlandırmaya tabidir. Bunun yanında ucuz ofice 2016 almakta mümkün. Microsoft Türkiye nin yaptığı pazarlama çalışmalarında gerek toptancı gerek bayi gerekse son kullanıcı en ucuz microsoft office 2016 ya sahip olabilmektedir.

Yukarı Git