Kesintisiz Güç Kaynağı

- 72 Ürün

  Ups Modelleri 

  Günlük yaşantımızda kullandığımız elektronik cihazların şehir şebeke beslemelerinde yaşanan kesintileri önlemek adına kullanılan cihazlardır. Aynı zamanda bu cihazlar elektriği regüle ederek akım yükselmelerini ve düşmelerini de kontrol altına alarak kullanılan cihazların zarar görmelerini de engellemektedir. 

  Kesintisiz güç kaynağı satın almadan önce Vertiv Ups, Makelsan, Inform, PowerFul, Tunçmatik, Powercom, Necron, Eaton, ve daha birçok marka için en ucuz ups fiyatlarını sayfamızda bulabilir, ne kadara satılıyor görebilirsiniz.

  Ups Fiyatları

  Hayatımızın vaz geçilmez yaşam tarzını oluşturan; elektrik, internet ve bunları destekleyen diğer araç gereç alet ve cihazların kesintisiz hizmet vermesi artık kaçınılmaz olmuştur. Bir iş oluş ve sürdürülebilir bir hizmet için ups modelleri bu eksikliği gidermek için en önemli cihazdır. Biz bir kesintisiz güç kaynağı almak istediğimizde (KGK), her zaman ki gibi fiyat performans öne çıkmaktadır. Ups fiyatları marka model bazında değişmekte olup firmaların sezonluk kampanyaları da kısmen etkili olmaktadır. Bi ups alırken nelere dikkat etmeliyiz? Ups ihtiyacı her elektriğe bağlı cihazlar için gerekli hale gelmiştir. Esas olan kullandığımız cihazın ne kakar güç sarf ettiği ne süre ile bize enerji vermesi gerektiği ve şebekedeki iniş çıkışlardan ne kadar bağımsız olması gerektiği kararıdır. Bunu basit olarak iki sınıfı var. Birincisi Line interaktive ups modelleri ikincisi online ups modelleri. Line interaktive upc modeli şebekeye bağlı voltaj iniş çıkışlarını kısmen koruyan jilet akımlarına karşı duyarsız giriş sevyeli bir ups çeşididir. Online Ups Modelleri ise şebekeden bağımsız kendi içinde ara modülleri ile elektrik transferini üretip sağlayan jilet akımlarına karşı duyarlı ve daha güvenli ups çeşididir.

  Kesintisiz Güç Kaynağı Fiyatları

  Kesintisiz güç kaynağı fiyatları  ( KGK Fiyatları )dediğimizde büyük bir havuz içinde iğne aramaya benziyor. Her cihazın gerek duyduğu ihtiyaçlar farklı olduğu gibi; her firmanın yapısına göre ups modelleri bakımından ihtiyaçları farklıdır. Tabi ki kesintisiz güç kaynağı fiyatları da bu çeşitlilik içinde farklılık göstermektedir.

  Vertiv online Ups fiyatları

  Online vertiv kesintisiz güç kaynakları grubunda netsiparis.com olarak proje oluşturmak, proje teklifi vermek, yerinde teknik ekip ile keşif yapmak profesyonel Vertiv Ups mühendis ekibiyle yapılmaktadır. 1 Kwa dan 3 Kwa ya standart online ups modellerinden; 4 Kwa dan 5000 Kwa ya kadar online ups hizmetini Vertiv Profesyonel ups modelleriyle vermektedir.

   

   


  Koyurenk.com E-ticaret