Antivirüs Programları

- 24 Ürün

  Antivirüs Yazılım Programları

  Her iş ve eylemi kolaylaştırmak için yaptığımız uygulamalar beraberinde istemediğimiz yan etkilerini ve göremediğimiz boşlukları beraberinde getirir. Heckerlar uygulamasını kullandığımız programların, yazılım hazırlanırken göremediğimiz açıklardan faydalanır yada kullandığımız programın yazılımcısı tarafından açık bırakılarak üstü örtülü bir şekilde satışa sunulur. İşte antivirüsler bu açıkları kapatmak veya gelecek olan tehditlere bir duvar örerek engel olmaktadır. Ne kadar kullandığımız bir programa güvensekte ya bir açığı yada birilerinin içeri girebilmesi için bir ip ucu bırakılmıştır.

  Antivirüs Yazılım Markaları

  Oldukça fazla olan antivirüs markaları, her biri gelecek olan tehditlere ve saldırılara ana temeli aynı olmak kaydıyla farklı metotlarla engel olmaya çalışmaktadır. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan antivirüs yazlım markaları: Eset antivirüs yazılımı. Kaspersky antivirüs programları ve Bitdefender antivirüs yazılım programları.

  Antivirüs Yazılım Fiyatları

  Her ne kadar aynı işi yaptıklarını söyleseler de antivirüs fiyatları markadan markaya ve firmaların yaptığı kampanyaya göre değişim göstermektedir. Örneğin nod32 antivirüs fiyat anlamında rakiplerinin önünde seyretmektedir. Bunu izleyen kaspersky antivirüs fiyat konusunda oldukça rekabetçi.


  Koyurenk.com E-ticaret