Kurumsal Antivirüs Yazılım Fiyatları

İş hayatımızın sürekliliği içinde hangi bilgisayarımıza yazılım yükledik anahtar key numarası hangi notebook a aitti başlangıç ve bitiş süreleri ne zamandı gibi sorular üç beş makina için pek sıkıntı olmaz. Ama beş laptop ve üzeri pc ler için hangisinde antivirüs var hangi pc de hangi antivirüs programı yüklü sorunlarının olmaması için kurumsa antivirüs programı kullanmak zaman ve performans bakımında çok önemlidir.

Kaspersky Small Office Fiyatları

Bilgisayar teknisyeni olmayan  orta ölçekli firmalar için hazırlanan  Kaspersky Small Office Antivirüs Yazılımının hızlı ve kolay, yönetimi çok  kolaydır. Firmanızın saldırı, parasal dolandırıcılık, fidye yazılımı, bilgi silinmesinden  korurken laptopun, dosya serveri, dizüstü bilgisayar ve tablet cihazlar için güvenliğini sunar. Kaspersky small office security ile kurumunuzun dışarıdan gelecek tehdit ve saldırılarda en önemli savunma ve koruma aracınız olacak.

 

Kaspersky Small Office Security çeşitleri

Kaspersky Small Office Security 1+5 Kullanıcı + 5 mobil cihaz 3 Yıl Güvenlik Yazılımı

Kaspersky Small Office Security 1+5 Kullanıcı + 5 mobil cihaz 1 Yıl Güvenlik Yazılımı

Kaspersky Ksos Small Office Security, (1 Server + 10 Pc + 10 Md), 1 Yıl

Kaspersky Small Office Security 1+10 Kullanıcı + 10 mobil cihaz 3 Yıl Güvenlik Yazılımı

Kaspersky Antivirüs 

Kurumsal Antivirüs çözümleri konusunda Kasperky Antivirüs hem Türkiye de hem de dünya küçük, orta ve büyük şirketler de başarı ve devamlılıkla kullanılan antivirüs yazılımıdır.

Bireysel Antivirüs Fiyatları

Kaspersky Antivirüs Fiyatları

Kaspersky Anti virüs fiyatları: Ticari rekabetin günlük hayatımızın her alanında boy gösterdiği gibi antivirüs programlarında da yoğun bir rekabet söz konusudur. Kaspersy Antivirüs Yazılım firması 1997 yılından bugüne güvenlik yazılımı konusunda her zaman ön safta bulunmayı amaç edinmiştir.


Koyurenk.com E-ticaret