Samsung M5 LS32BM500EUXUF 32" Siyah 4ms Smart Full HD Monitör
Samsung
Stok Kodu : 595-87-127212
Barkod : 8806094253887
Bu ürünü en uygun fiyata satın almak için teklif isteyebilirsiniz !
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
  • Ödeme Seçenekleri
  • Geri Bildirim
Samsung M5 LS32BM500EUXUF Smart monitör
 sınıfında fiyat performans ürünü olmanın güzelliğini yaşatıyor. M5 LS32BM500EUXUF teknik özellik bakımından yeterli olup ortalama bir ürün olmasıyla ekonomi dostu bir tutum sergiliyor.Ürünün ortlama olmasının sebebi ise tepki süresinin 4ms ekran yenileme hızının 60Hz gibi düşük özelliklere sahip olması. Bu oyun için ideal bir kullanım olmasını engellemekte. Ürün pozitif olarak geniş olup akıllı monitör olmasıyla birlikte IPS ve LED ekran özelliği barındırmadığından bize yeterli verimi sağlayamamakta.
Samsung 32” monitör modelleri arasında uygulama kullanımı ve geniş oluşu ile kullanıcıların beğenisini toplayan bir ürün. Uzaktan kumandası sayesinde özellikle masa başında olmanızı gerektirmiyor ve Netflix, Disney Plus ve Amazon Prime gibi uygulamalara kolay erişim sağlıyor.
Samsung M5 LS32BM500EUXUF karşılaştırma olarak ViewSonic VX3276-2K-MHD-2 modeliyle karşılaştırılabilir. Ürünlerin benzer özelliklleri olmasının yanı sıra ViewSonic ürünü 75Hz ekran yenilemehızı sunarken Samsung M5 LS32BM500EUXUF teknik özellikler bakımından 60 Hz ekran yenileme hızı sunmakta. ViewSonic ile ortak noktalarından biri ekranın tepki süresinin 4Ms oluşu. Bu Samsung M5 model ürünün ViewSonic ürününe göre diğer eksik özellikleri ise IPS olmayışı ve Display Port bağlantısı kullanılmamış olması. Ürün bağlantı olarak HDMI bağlantı özelliğine sahip.
Panel Tipi
VA
Ekran Boyutu
32 inch
Tepki Süresi
4 ms
Bağlantı Tipi
Hdmi
Çözünürlük
1920 x 1080
Renk
Siyah
Pivot
Yok
Yükseklik Ayarı
Yok
Vesa Uyumu
Var
Garanti Süresi
24 Ay
Durum
Sıfır
Garanti
Var
Garanti Geçerlilik Yeri
Türkiye
4K
Ekran Yenileme Hızı
60 Hz