Samsung Essential LS27C366EAUXUF 27" 5ms Full HD FreeSync Curved Monitör
Samsung
Stok Kodu : 595-87-127714
Barkod : 8806094775426
Bu ürünü en uygun fiyata satın almak için teklif isteyebilirsiniz !
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
  • Ödeme Seçenekleri
  • Geri Bildirim
Teknik Özellikler
  • Çözünürlük1.920 x 1.080
  • En / Boy Oranı16:9
  • Parlaklık (Tipik)250 cd/?
  • Yanıt Süresi4(GTG)
  • Yenileme HızıMaks. 75 Hz
  • İzleme Açısı (Y/D)178°(Y)/178°(D)
Ekran
  • Ekran Boyutu (Sınıf)27
  • Düz / KavisliKavisli
  • Etkin Ekran Boyutu (YxD) (mm)596,736 x 335,664mm
  • Ekran Kıvrımı1800 R
  • En / Boy Oranı16:9
  • Panel TipiVA
  • Parlaklık (Tipik)250 cd/?
  • Parlaklık (Min)200 cd/?
  • Statik Kontrast Oranı3.000:1 (Normal)
  • Çözünürlük1.920 x 1.080
  • Yanıt Süresi4(GTG)
  • Renk DesteğiMaks. 16,7 milyon
  • Renk Gamı (NTSC 1976)%72
  • Yenileme HızıMaks. 75 Hz
Genel Özellikler
  • Eco Saving PlusEvet
  • Göz Koruyucu ModuEvet
  • TitreşimsizEvet
  • Oyun ModuEvet
  • Resim BoyutuEvet
  • Windows SertifikasıWindows 10
  • FreesyncEvet
Arabirim
  • D-Sub1 EA
  • Ekran Bağlantı Noktası Çıkış VersiyonuHayır
  • HDMI1 EA
  • HDMI Versiyonu1,4
  • HDCP Version (HDMI)1,4
  • Kulaklık ÇıkışıEvet
  • USB Merkezi VersiyonuHayır
Çalışma Koşulları
  • Sıcaklık10~40 ?
  • Nem10~80, Donmayan
Tasarım
  • Ön RenkSİYAH
  • Arka renkSİYAH
  • Stant RengiSiyah yüksek Parlaklık+Gravür
  • Stant TipiBASİT
  • Eğme-2,0º(±2,0º) ~ 22º(±2,0º)
  • Duvara Monte Edilebilir75,0 x 75,0
Eko
  • Enerji Verimlilik SınıfıE
Güç
  • Güç KaynağıAC 100~240 V
  • Güç Tüketimi (Maks)25 W
  • Güç Tüketimi (Tip)20,0 W
  • Güç Tüketimi (DPMS)0,30 W
  • Güç Tüketimi (Kapalı Modu)0,30 W
  • Güç Tüketimi (Yıllık)25 kWh/year
  • TipiHarici Adaptör
Boyutlar
  • Stantla Birlikte Set Boyutu (GxYxD)622,6 x 466,2 x 234,2 mm
  • Stantsız Set Boyutu (GxYxD)622,6 x 367,2 x 108,2 mm
  • Ambalaj Boyutu (GxYxD)687,0 x 175,0 x 442,0 mm
Ağırlık
  • Stantla Birlikte Set Ağırlığı4,2 kg
  • Stantsız Set Ağırlığı3,7 kg
  • Ambalaj Ağırlığı6,3 kg
Aksesuar
  • Güç Kablosu Uzunluğu1,5 m
  • HDMI KablosuEvet
Sertifikasyon ve Uyumluluk
  • Pantone ValidatedHayır
Panel Tipi
VA (Kavisli)
Ekran Boyutu
27 inch
Tepki Süresi
4 ms
Bağlantı Tipi
Hdmi, VGA
Çözünürlük
1920 x 1080
Renk
Siyah
Pivot
Yok
Yükseklik Ayarı
Yok
Vesa Uyumu
Garanti Süresi
24 Ay
Durum
Sıfır
Garanti
Var
Garanti Geçerlilik Yeri
Türkiye
4K
Ekran Yenileme Hızı
75 Hz