Samsung Essential LS24C362EAUXUF 24" 4 ms Full HD Curved 75 Hz Monitör
Samsung
Stok Kodu : 595-87-143146
Barkod : 8806094775457
Bu ürünü en uygun fiyata satın almak için teklif isteyebilirsiniz !
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
  • Ödeme Seçenekleri
  • Geri Bildirim
Zenginleştirilmiş etkileşim için kavisli
Kavisli Ekran
Kesintisiz oyun deneyimi
AMD FreeSync
Kesintisiz oyun deneyimi
* Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
Senkronize oyun deneyimi
75 Hz Yenileme Hızı
Akıcı görüntüleme için akıcı görseller. 75 Hz yenileme hızı, daha akıcı sahneler sunar. Oyun oynarken, YouTube videosu izlerken veya diğer içerikleri takip ederken, daha az gecikme ve gölgelenme ile eğlencenin keyfini sürün.
Senkronize oyun deneyimi
Oyun oynarken artık daha güçlüsünüz
Oyun Modu
Göz Sağlığı ve Rahatlığı
Göz Koruyucu mod ve Flicker Free teknolojisi
Göz Sağlığı ve Rahatlığı
Enerji tasarrufu sağlayan otomatik parlaklık ayarı
Eco Saving Plus
Çok yönlü kullanım
HDMI ve D-sub
Çok yönlü kullanım
Panel Tipi
VA (Kavisli)
Ekran Boyutu
24 inch
Tepki Süresi
4 ms
Bağlantı Tipi
Hdmi, VGA
Çözünürlük
1920 x 1080
Renk
Siyah
Pivot
Yok
Yükseklik Ayarı
Yok
Vesa Uyumu
Var
Garanti Süresi
24 Ay
Durum
Sıfır
Garanti
Var
Garanti Geçerlilik Yeri
Türkiye
4K
Ekran Yenileme Hızı
75 Hz