Office Esd Lisans

- 1 Ürün

  İndirilebilir Microsoft Office lisansı

  Gün geçtikçe bilgisayar yazılım dünyasının önemi gittikçe artıyor. Emeğin bilgi birikimin onursal yeri yasal düzenlemelerle daha da çok sağlamlaştırılıyor. Dünya yazılım devlerinden biri olan Microsoft ailesi lisanslama modelleri arasında olan ESD yi (elektronic software delivery) satış pazarlama yöntemi olrak ön sıraya almıştır.

  Microsoft Office ESD Licence

  Ofis indirilebilir lisanslama (download office esd  lisance) modeli kutu Microsoft office lisans da olduğu gibi taşınabilir statüsündedir.

  Ofiice ESd içeriğinde

  Exel

  Word

  Onenote

  Powerpoint 

  Outlook

  İndirilebilir Lisans

  • ESD (Electronic Software Delivery) lisans yeni nesil lisanslama yöntemidir. FPP(Kutu) lisanslama ile aynı özelliklere sahiptir.  Bir bilgisayardan başka bir bilgisayara taşınabilir. Mevcutta kullanılan bir bilgisayar ya da yeni bir bilgisayar için satın alınabilir.
  • ESD lisansta,  sipariş bekleme ve stok tutma derdi olmadan müşterilerinizin talebini anında karşılama fırsatını yakalarsınız.
  • ESD lisans çevirimiçi bir üründür. Temel lisanslama gereği, kontrollerde sorulduğunda gösterilmesi gereken fiziksel kutu saklama zorunluluğu, ESD lisans ile ortadan kalkmaktadır.


  Koyurenk.com E-ticaret