LG 34 IPS 34WN700-B 5MS 75HZ HDMI-DP HDR10 İŞ MONİTÖRÜ 3440X1440
Lg
Stok Kodu : 1996-59-121420
Barkod : 8806091075949
Bu ürünü en uygun fiyata satın almak için teklif isteyebilirsiniz !
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
  • Ödeme Seçenekleri
  • Geri Bildirim
Daha Fazlasını Görün, Daha İyi İçerik Oluşturun
34" 21:9 UltraWide™ QHD
Çoklu Görev için Daha Fazla Alan
    Daha Üstün Ev Ofis Ekipmanları
    Geniş Görüş Alanı ile Çevrimiçi Sınıf
    Yan Yana Görüntülemeye Başlayın
HDR10
Detaylandırılmış Kontrast
*Anlamanızı kolaylaştıran temsili görüntülerdir.
OnScreen Control
Birkaç Tıklamayla Kontrol Edin
*En yeni OnScreen Control versiyonunu indirmek için LG.COM sitesini ziyaret edin.
Okuyucu Modu
Daha Az Mavi Işık, Daha Fazla Görsel Konfor
Titreşim Önleme
Gözleriniz İçin
AMD FreeSync™
Daha Net, Daha Sorunsuz ve Daha Hızlı
Dinamik Hareket Senkronizasyonu
Rakiplerden Daha Hızlı Davranın
Siyah Dengeleyici
Karanlıkta İlk Siz Saldırın
Ergonomik Tasarım
Kolay ve Rahat
EKRAN
  • Boyut (inç)
    34 İnç
    Boyut (cm)
    86,72 cm
  • Çözünürlük
    3440 x 1440
    Panel Tipi
    IPS
  • En Boy Oranı
    21:9
    Piksel Sıklığı
    0,2325 x 0,2325 mm
  • Parlaklık (Min.)
    240cd/m²
    Parlaklık (Tip.)
    300cd/m²
  • Renk Gamı (Min.)
    sRGB %95 (CIE1931)
    Renk Gamı (Tip.)
    sRGB %99 (CIE1931)
  • Renk Derinliği (Renk Sayısı)
    16,7 milyon
    Kontrast Oranı (Min.)
    700:1
  • Kontrast Oranı (Tip.)
    1000:1
    Tepki Süresi
    5ms (GtG, Daha Hızlı)
  • İzleme Açısı (CR?10)
    178º (Sağ/Sol), 178º (Yukarı/Aşağı)
    Yüzey İşleme
    Yansıma Önleyici
ÖZELLİKLER
  • HDR 10
    VAR
    HDR Efekti
    VAR
  • Renk Ayarlı
    Titreşim Önleme
  • Okuyucu Modu
    Renk Zayıflığı
  • Super Resolution+
    AMD FreeSync™
  • Siyah Dengeleyici
  • Akıllı Enerji Tasarrufu
YAZILIM UYGULAMASI
  • Çift Kumanda
    OnScreen Control (LG Ekran Yöneticisi)
BAĞLANTI
  • HDMI
    Var (2 adet)
    HDMI (Hz için Maks. Çözünürlük)
    3440 x 1440 8bit @ 75Hz
  • DisplayPort
    Var (1 adet)
    DP Sürümü
    1.4
  • DP (Hz için Maks. Çözünürlük)
    3440 x 1440 8bit @ 75Hz
    Kulaklık Çıkışı
GÜÇ
  • Tip
    Harici Güç (Adaptör)
    AC Girişi
    100-240Vac, 50/60Hz
  • Güç Tüketimi (Tip.)
    45W
    Güç Tüketimi (Maks.)
    67W
  • Güç Tüketimi (Uyku Modu)
    0,5 W’tan az
    Güç Tüketimi (DC Kapalı)
    0,3Wtan az
MEKANIK
  • Ekran Konum Ayarlamaları
    Eğim
    Duvara Asılabilir
    100 x 100 mm
BOYUTLAR/AĞIRLIK
  • Stantlı Boyut (G x Y x D)
    816,5 x 483,7 x 208,8 mm
    Stantsız Boyut (G x Y x D)
    816,5 x 365,3 x 45,5 mm
  • Sevkiyat Boyutu (G x Y x D)
    940,0 x 516,0 x 241,0 mm
    Stantlı Ağırlık
    7,9 kg
  • Stantsız Ağırlık
    6,9 kg
AKSESUAR
  • HDMI
Panel Tipi
IPS
Ekran Boyutu
34 inch
Tepki Süresi
5 ms
Bağlantı Tipi
Display Port, Hdmi
Çözünürlük
3440 x 1440
Renk
Siyah
Pivot
Yok
Yükseklik Ayarı
Yok
Vesa Uyumu
Garanti Süresi
24 Ay
Durum
Sıfır
Garanti
Var, Başlamamış
Garanti Geçerlilik Yeri
Türkiye
4K
Ekran Yenileme Hızı
75 Hz