Kablosuz Adsl Modem

- 5 Ürün

  Wireless Adsl Modem Fiyatları


  Kablosuz modem internetten alınan datayı, radyo frekanslarına dönüştürür ve etrafına yayın yapar. Kablosuz wireless cihazda bulunan wireless kartı ile yayılan sinyal algılanır ve computer diline çevrilir. Bu işlemi tersi veriler, cihazdan radyo sinyali olarak yayılır ve modem tarafından algılanıp çözülür. Bu şekilde bilgisayarlar birbirlerini algılayacak şekilde işlemi tamamlamış olur

  Kablosuz Adsl Modem Markaları

  Teknoljik gelişme doğrultusunda kablosuz adsl modem markaları ve çeşitleri oldukça artmıştır. Türkiyede satılan başlıca modem markaları, Dlink adsl modeFiyatları, Tplink adsl modem, Zyxel adsl modem fiyatları, Draytek adsl modem, Tenda adsl modem, Asus adsl modem gibidir.

  En İyi Kablosuz Modem

  Her yerden kesintisiz iletşim kurmak zaman içinde pek zor olmasa gerek. Şimdilik işimizde evimizde kullandığımız internet erişimini yakın zamanda mesafe ve yerden bağımız internete ulaşmak normal günlük hayatımızın bir paçası olacak. Gel gelelim en hızlı adsl modem markalarına. Bir kablosuz modem alırken nelere dikkat etmeliyiz, hangi marka kablosuz modem almalıyız, en iyi kablosuz modem markaları hangisidir gibi soruların cevaplarını vermeden en iyi kablosuz modemi alamayız. Bir KABLOSUZ ADSL modemin ne kadar güçlü olduğunu anlamak için çıkış gücü, kablosuz standartlar ve frekans ile ilgili bir konudur. Bu teknolojiler ne kadar güçlü ise elbette modemin fiyatı o derece artıyor. Kablosuz adsl modemin veri standartları bakımından Hangi standartları desteklediğini kontrol etmemiz gerekir, örneğin DSL-N16, ADSL2, ADSL2+, ADSL ve VDSL özelliklerin hangisini destekliyor ve bizim ihtiyacımız olan hangi standart konusunu netleştirmek gerekir. Wireless modem de ethernet port sayısı ve bant genişliği, usb port durumu gibi özellikler de çok önemlidir. bir modemin ne kadar mesafeye wi-fi yayacağı yani ne kadar güçlü olduğu çıkış gücüne, frekansına (GHz) ve kablosuz standartları  gibi üç önemli özelliğine bağlıdır. Biz buna wireless özellikler diyoruz.

   

   


  Koyurenk.com E-ticaret