Geçici olarak temin edilemiyor!

ASUS Z87-EXPERT Z87 DDR3 HDMI DVI VGA USB3 ATX

Kdv Dahil Fiyat:2.725,81 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
2.616,78 TL
Havale (%4 İndirim)
:
2.616,78 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

Kazanacağınız Puan : 46201
Stok Kodu
: 652-11-23884
Teknik Özellikler
İşlemci Desteği
: 4. Nesil Intel Core i5
İşlemci Soket Tipi (PIN)
: Lga 1150
Yonga Seti
: Intel Z87
Bellek Desteği
: DDR 3
Bellek Uyumu (MHz)
: 1333
Bellek Kanalı
: Çift Kanal
Bellek Yuvası
: 4
Maks. Bellek Desteği (GB)
: 32
Ekran Kartı
: Var
Ses
: 8 Kanal
Ethernet
: 10/100
Çoklu VGA Desteği
: QuadCrossfıre
Dvı
: Var
Vga
: Yok
Hdmı
: Var
Display
: Yok
Grafik Arabirimi
: PCI Express 2.0
Esata
: Yok
Paralel port
: Yok
Seri (COM) Port
: Yok
Pcı
: Yok
Pcı Express X16
: 3
Pcı-E X1
: 4
Pcı-E X4
: Yok
Raıd Desteği
: Var - Raid 0/1/5/10
Sata II (3.0)
: Yok
Sata III (6.0)
: 6
Usb 3.0
: 4 x USB 3.0
Usb Portlar
: 8 x USB 2.0
Wi-Fi
: Var
Bluetooth
: Var
Form Yapısı
: Atx
Garanti Süresi
: 36 Ay
Detay Özellikler
Dual Intelligent Processors 4


4 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 4
Tek tıkla daha iyi performans, verimlilik ve dijital güç, daha az gürültü ve gelişmiş soğutma.
Dinamik Çoklu Senaryo Tasarımı
Bilgisayarınız için en iyi ayarları belirlemek zor mu geliyor? 4 Yönlü Optimizasyon, gerçek kullanıma göre sisteminiz için en iyi yapılandırmayı otomatik olarak algılar.
Kanıtlanmış Performans
Tasarımı sayesinde bilgisayarınız oyun, eğlence, üretkenlik ve diğer her şey için ideal özelliklere sahiptir.
*Away (Uzakta) Modunda manuel ayarı
*Test yapılandırması: Oyun - Intel LGA1150 i7-4770K | Z87-DELUXE | G.Skilll DDR3-2400 4GB x 2 Multimedya & Away - Intel LGA1150 i7-4770K | Z87-DELUXE | PATRIOT DDR3-1600 4GB x 2 | Corsair CCSD-F120GB3-BK 120GB


4 Ana Ayar Sütunu
Performans: TPU ile CPU/GPU performansını serbest bırakın
Verimlilik: güç tüketimini azaltarak ve ekstra giriş-çıkış kumandalarını kapatarak bütün sistemde enerji verimliliği sağlayın
Öncü dijital güç: DIGI+ Güç Kontrolü aracılığıyla işlemci giriş voltajı düzenleyici için gerçek zamanlı yönetim
Kişiselleştirilmiş fan kontrolü: Fan Xpert 2 ile her bir fanın ayrıntılı olarak yönetilebilmesi, soğutmayı geliştirir ve gürültüyü azaltır
Wi-Fi GO!

Wi-Fi GO!
Hayata bağlanın – masaüstü, akıllı telefon ve pad'lerin mükemmel birleşimi
donanımı ve pek çok kullanışlı bağlantı işlevi, herkesin faydalanabileceği tek bir sezgisel uygulamada ilk kez entegre oluyor. Wi-Fi GO!, masaüstünüz ile akıllı cihazları tek adımda birbirlerine bağlayarak her an bağlantıda olan bir yaşam tarzı için bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilmenizi sağlayan yardımcı bir program.

Süper hızlı 802.11ac Wi-Fi kablosuz erişim alanı kurulumu
802.11n Wi-Fi aracılığıyla hızla bir erişim noktası alır. Birlikte gelen 2.4GHz/5GHz çift bantlı 2T2R anten ile ekstra bir yönlendiriciye ihtiyaç duymadan kendi ağınızı kurabilirsiniz!
Cloud GO!
Tek adımda bulut deponuzu senkronize edin ve yedekleyin
ASUS WebStorage, Dropbox ve Google Drive™ için bulut dosya yöneticiniz. Tek tıkla bulut depolama hesaplarınızdaki dosyaları senkronize edin; farklı hesaplardan indirip tekrar yüklemekle uğraşmanıza gerek kalmasın.
Uzaktan Kumanda
Uzak Masaüstü
Eksiksiz konfor için bilgisayarınıza akıllı cihazlardan gerçek zamanlı kontrol ile erişim sağlayın. Bu işlev, akıllı cihazlarda sanal bir masaüstü oluşturarak evinizin istediğiniz yerinden bilgisayarınızı kontrol edebilmenizi ve içindekilere erişebilmenizi sağlar.
DLNA Media Hub
Çoklu ortam içeriklerini oynatmak artık daha kolay
Wi-Fi aracılığıyla bilgisayarınızdaki HD içerikleri, müzik ve fotoğrafları DLNA cihazlarınızda oynatmanın tadını çıkarın; kendi ev sinema sisteminizi oluşturmak için ideal!
Kolay dosya ve ekran görüntüsü transferleri:
Dosya Aktarımı: sadece fareye sağ tıklayarak bilgisayarınızla akıllı cihazlarınız arasında dosya paylaşın ve gönderin. 
Yakala & Gönder: doğrudan kısayol tuşuna* basarak bilgisayarınızdan ekran görüntüsü yakalayın ve akıllı cihazlarınıza gönderin. 

*Kısayol tuşu kullanıcı tarafından belirlenir.


Yeni UEFI BIOS


Yeni UEFI BIOS – daha dost canlısı ve daha sezgisel
Özel EZ Moduyla eklenen kullanışlı bilgiler daha da kolay hale getiriyor
ASUS'un sunduğu ünlü UEFI BIOS, fareyle kontrol edilebilen en kolay grafik BIOS olmanın yanı sıra artık, kişiselleştirilmiş kısayollar aracılığıyla favori BIOS sayfalarınıza ve sık kullanılan ayarlarınıza hızla erişmenizi sağlayan daha sezgisel işlevlere de sahip. Dahası, sonradan bakmak için BIOS içinde hızla not alabilir, ayar değişiklikleri ve modifikasyonların etkinlik günlüğünü görüntüleyebilir ve SATA portlarını yeniden adlandırabilirsiniz. EZ Modu yepyeni bir görünüme sahip ve ayrıntılı fan kontrolleri, XMP profil ayarları, SATA bilgileri ve hızlı saat ayarı gibi daha kullanıcı dostu yeteneklerle donatıldı. Tüm bu özellikler BIOS deneyiminizi mükemmelleştiriyor. 


1.Hızlı Saat Ayarı
Fare kullanarak EZ Modunda saati ve tarihi kolayca değiştirin.

2.EZ XMP Ayarları
UEFI BIOS EZ Modunda XMP ayarlarını hızla uygulayarak daha iyi DRAM performansı elde edin.

3. EZ Fan Ayarları
Kullanıcı topluluğunun talep ettiği ayrıntılı fan kontrolü, EZ Modundayken hızlı soğutma ve gürültü seviyesini ayarlamak için fan profilleri arasında geçiş yapabilmenizi sağlıyor.

4. SATA Bilgileri
Cihazları kolayca tanıyabilmeniz için her bir SATA portunu ayrıntılarıyla birlikte görüntüler.My Favorites (Sık Kullanılanlarım)
Sık kullandığınız tüm işlevleri bir sayfada toplayın
Advance (Gelişmiş) Mod altında F4 veya sağ tıklama ile ayarları My Favorites (Sık Kullanılanlarım)'a ekleyerek aramayla vakit kaybetmekten kurtulun ve sisteminizi daha hızlı ayarlayın.

Shortcut (Kısayol)
Sık kullanılan ayarları tek tuşla açın ve kullanın
Artık F4 veya sağ tıklama ile sık kullanılan ayarlara kısayol oluşturarak kendi kısayol listenizi oluşturabilirsiniz. Kısayollarınıza F3 tuşuna basarak anında erişebilirsiniz.

Quick Note (Hızlı Not)
Artık yanınızda kağıt ve kalem bulundurmanıza gerek kalmadı. Ayarlarınızla ilgili önemli bilgileri hatırlamanıza yardımcı olacak notlarınızı ve düşüncelerinizi BIOS'un içinde yer alan Quick Note (Hızlı Not)'a yazarak deneme-yanılmayla vakit kaybetmekten kurtulabilirsiniz.

Last Modified (Son Değiştirilme Tarihi)
Yaptığınız önemli BIOS değişikliklerini hep unutuyor musunuz? Bu kullanıcı dostu işlev, BIOS ayarları geçmişinizi takip edebilmenize yarayan ve USB sürücüye kaydedilebilen bir ayar günlüğü oluşturur.
SATA Portu Adlandırma
Kolaylıkla tanıyabilmeniz için SATA portlarını istediğiniz gibi yeniden adlandırabilirsiniz (örn. kullanım şekline göre). Ayarları değiştirmek istediğinizde doğru cihazları bulmak için daha az vakit harcayın, istediğiniz değişiklikleri rahatça yapın.


En Yeni Aktarım Hızı

Thunderbolt
Dünyanın ilk çift Thunderbolt sertifikalı Z87 anakartı

ASUS, görüntü ve aksesuar veri hızlarında devrim yapan Intel® Thunderbolt sertifikalı Z87 anakartları piyasaya ilk sunan teknoloji şirketidir. Thunderbolt™ 10Gbps'de, USB 3.0'dan 2 kat ve USB 2.0'dan tam 20 kat daha hızlı çalışır. Hub veya anahtar olmadan iki Thunderbolt™ bağlantı noktasına on iki cihaza kadar papatya zinciriyle bağlantı yapabilme özelliği ile çevreniz düzenli kalırken performans artar. Örneğin, maksimum işlem hacmini yavaşlama olmadan koruyarak tek bir Thunderbolt™ bağlantı noktasına birden fazla Thunderbolt™ depolama aygıtı, bir HD video yakalama cihazı ve bir monitör bağlayabilirsiniz. Ayrıca, adaptör kullanarak DisplayPort, DVI, HDMI veya VGA kartları ve ekranlar bağlayabilirsiniz. 
USB 3.0 Boost (UASP Desteği)
Standart USB 3.0'a kıyasla %170 daha hızlı aktarım
ASUS USB 3.0 Boost teknolojisi, Windows 8'de USB 3.0 standardı UASP (USB Attached SCSI Protocol)'ü destekler. USB 3.0 Boost teknolojisi sayesinde zaten yüksek hıza sahip olan USB 3.0 performansına ek olarak, USB cihazının iletim hızı %170'e kadar daha hızlı olur. ASUS yazılımı, kullanıcının ayarlamasına gerek kalmadan otomatik olarak, uyumlu USB 3.0 aygıtların hızını yükseltir.

Dünyanın ilk USB 3.0 UASP desteği – anında %170 daha hızlı
Eksiksiz USB 3.0 çözümü – Turbo veya UASP Modlarına çoğu USB cihazın performansını arttırır.
Network iControl
Gerçek zamanlı ağ bant genişliği yönetimi
Tek tıkla kullanmakta olduğunuz uygulamalar için ağ trafiğinde öncelik belirleyin veya belirli zamanlarda çalıştırmak üzere sık kullanılan profiller ayarlayın. Tek bir sezgisel kullanıcı arayüzü aracılığıyla ağ tıkanıklığından kaçının, indirme hızını arttırın ve çevrimiçi oyunların en uygun biçimde çalışmasını sağlayın.

PCI Express 3.0
PCI Express 3.0, PCI Express 2.0'nin performansını ikiye katlayan gelişmiş kodlama kullanır. Bir x16 bağlantısının toplam bant genişliği 32GB/s'ye ulaşır; tamamen geriye dönük uyumluluk ve emsalsiz veri hızları ile kolay ve kesintisiz aktarım sunar. 

Tam USB 3.0 entegrasyonu
İki USB erişimi, iki kat kolaylık
ASUS, hem ön hem arka panelden USB 3.0 erişimi sunuyor. En yeni tak ve çalıştır bağlantısını USB 2.0'a kıyasla 10 kata kadar daha hızlı çalıştırın. Anakartlarımız yüksek hızda bağlantı ile daha fazla rahatlık sağlar.

Ekstra SATA 6Gb/s desteği
Ekstra bağlantı noktaları, ekstra hız ve erişilebilirlik
ASUS gelişmiş ölçeklendirme, daha hızlı veri alma ve SATA 3Gb/s'ye kıyasla iki kat bant genişliği sağlayan ekstra SATA 6.0 Gb/s bağlantı noktaları sunuyor.

EZ DIY

AI Suite 3
Yenilikçi ASUS özelliklerine tek adımda erişim
Daha büyük monitörleri de destekleyen ASUS AI Suite 3, daha net ve çekici bir arayüz ile yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. ASUS'a özel tüm özellikleri kullanımı kolay tek bir pakette toplayarak hız aşırtma, enerji tüketimi, fan hızı, voltaj ve çok daha fazlasını kontrol etmenize olanak sağlıyor. Çeşitli ve kullanımı kolay işlevsellik sunan bu hepsi bir arada uygulama ile farklı araçlar arasında gidip gelmeye gerek kalmıyor.
USB BIOS Flashback
Donanım tabanlı basit tak ve bas BIOS yükseltme
Donanım seviyesi USB BIOS Flashback, yüklü bir işlemci veya DRAM olmasa bile kullanıcıların yeni UEFI BIOS sürümlerine güncelleme yapabilmelerini sağlar. Tek yapmanız gereken BIOS dosyasını içeren USB flaş sürücüyü takmak ve güç kaynağı bağlıyken 3 saniye boyunca BIOS Flashback düğmesine basmak. Büyük kolaylık sağlayan zahmetsiz güncelleme!
MemOK!
Gelişmiş bellek uyumluluğu: deneme yanılma ile vakit kaybetmeyin
Bellek sorunlarını belirlemek zor olabilir; sorunları gidermek veya bir çözüm bulmak daha da zordur. RAM sorunları sisteminizin başlatılmasını engelliyorsa, sadece anakartta yer alan bir düğmeye basarak temel işlevleri etkin hale getiren güvenli ayarları MemOK! ile otomatik olarak yükleyebilirsiniz. Bu sorun giderme özelliği size vakit kazandırır ve DIY ustalarına güven verir.
Q-Connector
Kolay, hızlı ve hatasız bağlantılar
Anakartın ön panel kabloları ve konnektörleri, kurulum sürecinin en zor ve can sıkıcı bölümü olarak nam salmıştı. Hangi kablonun nereye gittiğini bulmaya çalışmak veya kafa karıştırıcı kullanma kılavuzlarına başvurmak zorunda kalınıyordu. Bu çok uzun süren ve genellikle hüsranla sonuçlanan bir işti. Q-Connector tüm bu karmaşayı çözmek için devreye giriyor. Ön panel başlıklarının üstünde, tek parçalık bir priz olan Q-Connector'da her bir giriş açıkça işaretli. Artık kolayca bükülen pimleri takıp çıkarmakla uğraşmak zorunda değilsiniz. Kablolar Q-Connector'a takılıyor ve sizi zahmetten kurtarıyor.

Q-LED
Kolay PC tanılama
Bilgisayarınızda bir sorun olduğunda sorunu hızla tanılamak ve ortadan kaldırmak oldukça büyük bir sıkıntıyı ortadan kaldırır. ASUS Q-LED, işlemci, bellek, ekran kartı veya ön yükleme aygıtında bir sorun olduğunda hemen o bileşenin etrafında yanarak sorunun kaynağını gösterir.
Windows 8'e Özgü Özellikler

DirectKey
Özel doğrudan BIOS erişimi düğmesi
Sık sık BIOS'a erişmesi gereken kullanıcılar için tasarlanan DirectKey, bilgisayar bekleme konumundayken sadece bir düğmeye basarak kolayca BIOS'a girilebilmesini sağlıyor. Art arda DEL tuşuna basmanız gerekmeyeceğinden bilgisayarı başlatma sırasında size vakit kazandırır. Rahatlık ve kolaylığın en iyi yolu!
ASUS Boot Setting
Çoklu başlangıç seçenekleri
ASUS Windows 8 donanım optimizasyonu sayesinde ASUS Boot Setting (Önyükleme Ayarı) bilgisayarınızın başlangıç sürecini kişiselleştirirken daha fazla esneklik sağlar. Windows 8'de ve hatta önceki Windows sürümlerinde daha akıcı bir kullanım deneyimi için sistem başlatma süresini 2 saniyeye* kısaltabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı dostu arayüz aracılığıyla tek tıkla doğrudan BIOS'a girebilir ve istediğiniz sistem başlatma yöntemini hızla seçebilirsiniz: ister saniyeler içinde işletim sistemine geçin ister standart başlatmayı seçin. Seçiminiz ne olursa olsun ayarlar kaydedilir ve kalıcı olur; bilgisayarı her açtığınızda tekrar tekrar seçim yapmanız gerekmez. 
*Seçili modellerde
Probe II Sense
Kullanışlı sistem takibi
ASUS'un sevilen gerçek zamanlı sistem takibi yazılımı artık Windows 8'de. Probe II Sense, Windows 8 başlangıç ekranındaki canlı kutucuk aracılığıyla tüm bilgisayar sisteminizi kontrol etmenize yardımcı olur. Probe II Sense uygulaması Windows Store'dan ücretsiz olarak indirilebilir.
5X KORUMA

ASUS 5X Koruma
Çok yönlü koruma en yüksek seviyede kalite, güvenirlik ve dayanıklılık sağlar
ASUS anakartlar bilgisayarınızı 5X KORUMA ile savunur. Hassas CPU güç kontrolü sağlayan DIGI+ VRM dijital güç tasarımı, elektrostatik paraziti ortadan kaldıran standartlara göre sıkı testlerden geçen ESD birimleri ve aşırı gerilim ya da kısa devre sonucu hasar oluşmasını engellemek amacıyla DRAM yuvalarının etrafına yerleştirilen sıfırlanabilir sigortalar gibi kaliteli bileşenler kullanıyoruz. Bunlara ek olarak kullandığımız korozyona dayanıklı arka giriş-çıkış koruyucuları da ASUS'un mümkün olan en güvenilir ve en dayanıklı kartları sağladığına birer örnek olarak gösterilebilir.


DIGI+ Güç Kontrolü (DIGI+ VRM ve DRAM)
İşlemci ve DRAM için Hassas Dijital Güç Kontrolü
Güç kontrollerii anakart tasarımlarının en temel bileşenlerindendir. ASUS DIGI+ Güç Kontrolü ile akıllı işlemci güç çekişi algılama, Intel® VRD12.5 koşullarına da tam uyum sağlayan, endüstrinin öncülerinden yenilikçi bir teknolojidir. DIGI+ Güç Kontrolü, üstün esnekliği ve hassas kontrolü ile hız aşırtma potansiyelini, sistem kararlılığını ve enerji verimliliğini arttırır.
Gelişmiş DRAM aşırı gerilim koruması
Kısa devre hasarını önleme
Sıfırlanabilir dahili sigortalar, aşırı gerilim ve kısa devre sonucu oluşan hasarı önler. Bu koruma, giriş-çıkışlardan DRAM'e kadar uzanarak sistemi ve cihaz ömrünü muhafaza eder.
ESD Guards
Daha uzun bileşen ömrü sağlayan güçlü ESD koruması
Elektrostatik boşalma (ESD) aniden oluşabilir ve oluşturduğu hasar genellikle ciddiye alınmaz. ASUS ESD Koruma, elektrostatik boşalmanın gerektiği gibi topraklanmasıyla bileşenlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan aktif bir koruma devresi sunar.
Tamamı 5000 saatlik katı kapasitörler
2,5 kat daha uzun ömür ile muazzam dayanıklılık
ASUS'un yüksek kaliteli katı kapasitörleri, geleneksel kapasitörlerden 2,5 kat daha uzun olan 5.000 saatlik ömre sahiptir. Tüm kapasitörler 105 santigrat derece kadar yüksek sıcaklıklara maruz bırakılarak test edilir; endüstriyel Japon standartlarına uygun olarak muazzam dayanıklılık ve gelişmiş termal kapasite sunarlar.
Paslanmaz Çelik Arka Giriş-Çıkış
3 kat daha dayanıklı, korozyona dirençli kaplama
ASUS anakartların güçlü ve korozyona dirençli arka giriş-çıkış panelleri, pas önleme özelliğini arttıran ince bir krom oksit tabakası ile kaplanmış paslanmaz çelikten yapılmıştır. 72 saatlik tuz serpme testlerinden geçen paslanmaz çelik ASUS arka giriş-çıkış panelleri, sıradan panellere kıyasla üç kat daha fazla kullanım ömrüne sahiptir.


Çoklu GPU / Çoklu Monitör/4K


4K Ultra HD için hazır
Geleceğin görsel deneyimini keşfedin
Büyük ilgi gören 1080p full HD'yi takip eden 4K Ultra HD geleceğin popüler standardı olacak ve HDMI ya da DisplayPort aracılığıyla yerel olarak 4096 x 2160'a kadar destekleyen entegre ekran kartı sayesinde bu yeni özelliğe hazırsınız. 1080p (1920 x 1080) çözünürlükten dört kat daha fazla piksel sunan 4K Ultra HD, görsel olarak inanılmaz bir netlik, ayrıntı ve gerçeklik sunuyor.Bir bağlantı noktası ile 3 Full HD monitöre kadar bağlayın
Multi-Stream Transport (MST) ile DisplayPort 1.2, zincirleme bağlantı ile sinyali üç Full HD (1080p@60Hz) bağlantıya bölerek tek çıkışa üç 1080p ekrana kadar bağlayabilmenizi sağlar.
Üç ekranla çalışın
DisplayPort, Mini DisplayPort, HDMI, DVI veya VGA gibi video çıkışlarını kullanarak tek seferde en fazla üç bağımsız ekranı bağlayın. Çıkışlarınızı seçerek ekranları mirror (ayna) modu veya collage (kolaj) moduna ayarlayın.
Intel® Collage Display
Intel® Collage Display her bir monitörde daha büyük bir görüntünün bir parçası olacak şekilde görüntülerin birden fazla monitörde gösterilmesini sağlar. Tek bir sisteme birden fazla ekran bağlayarak videoları birçok monitörde, daha yüksek kalite ve 4K'ya kadar çözünürlükte oynatabilirsiniz. DisplayPort ayırıcı adaptör gibi özel donanımlarla en fazla altı ekranı birbirine bağlayarak Horizontal Collage Display (Yatay Kolaj Ekran) için 7680 x 1200 veya Vertical Collage Display (Dikey Kolaj Ekran) için 3840 x 2400 piksele kadar yüksek çözünürlük elde edin. Horizontal (yatay) mod, finans gibi ticari uygulamalara uygun uzatılmış bir masaüstü deneyimi sunarken vertical (dikey) mod, standart HD ekranlar kullanarak 4K ultra HD içeriklerin keyfine varabilmek için kolay bir yol sağlıyor.
Horizontal Collage Display: up to 7680 x 1200'e kadar

Vertical Collage Display: up to 3840 x 2400'e kadar


Quad-GPU SLI ve 3 Yollu CrossFireX Desteği
NVIDIA SLI™ veya AMD CrossFireX ile çoklu-GPU desteğini sunar. Z87 yonga seti, birden fazla ekran kartı yapılandırmasında PCI Express dağıtımını optimize eder. Daha önce hiç yaşamadığınız yepyeni bir oyun deneyimine hazır olun!Intel® LGA1150 4. Nesil Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® İşlemciler için Hazır
Bu anakart, LGA1150 paketinde Intel® 4. nesil Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemcileri destekler. iGPU, bellek ve PCI Express kumandaları, özel yonga setleri, 2 kanallı (4 DIMM) DDR3 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 hattı ile dahili grafik çıkışına destek olmak için entegre edilmiştir. Bu, muhteşem bir grafik performansı sağlar. Intel® 4. nesil Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemciler, dünyanın en güçlü ve verimli işlemcileri arasında yer alır.

Intel® Z87 Express Yonga Seti
Intel® Z87 Express Yonga Seti, soket LGA1150 4. nesil Intel® Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemcileri destekleyen tekli yonga seti tasarımına sahiptir. Noktadan noktaya seri bağlantılar sağlayarak bant genişliği ve kararlılığı arttıran gelişmiş performans sunar. Ek olarak, daha hızlı veri almak için Z87 maksimum 6 USB 3.0 girişi 6 SATA 6Gb/s girişi sunar. Intel® Z87 Express Yonga Seti ayrıca, kullanıcıların Intel ile entegre en yeni grafik performanslarının tadını çıkarmalarına olanak sağlayan iGPU işlevlerini de destekler.


Intel® Smart Response Teknolojisi
HDD kapasitesinde SSD hızı
Sık erişilen veriler için önbellek olarak yüklenmiş hızlı SSD (min18.6GB boş kapasite gereklidir) kullanır. Azaltılmış yükleme ve bekleme süresi ile sabit diskin gereksiz yere dönmesini ortadan kaldırarak güç tüketimini azaltma başlıca avantajları arasında sayılabilir. Sabit disk kapasitesi ile SSD performansını bir araya getiren bu teknoloji, yalnızca sabit disk içeren bir sisteme kıyasla 6 kat daha hızlı çalışır.

Intel® Smart Connect Teknolojisi
Otomatik uygulama yenileme ve daha kısa bekleme süresi
Bilgisayarınız, sistem uyku modundayken bile seçilen uygulamalar için taze içeriklere sahip web güncellemeleri alabilir. Böylece uygulamaların güncellenmesi ve bulut depolamayla senkronize olması için bekleme süresi kısalarak bilgisayarın daha verimli çalışması sağlanır.

Intel® Rapid Start Teknolojisi
Bilgisayarınızı uyku modundan anında çıkarın
Bilgisayarınızın düşük güçle hazırda bekleme modundan saniyeler içinden çıkarak hızla çalışmaya devam etmesini sağlar. Sistem belleğini istenen SSD'ye kaydeder, böylece bilgisayarınızın açılma süresini kısaltırken enerji kullanımı düşük kalmaya devam eder


RoHS


GreenASUS
Anakartlar, ürünlerin enerji tüketimiyle ilgili yüksek verimlilik standartlarına uymalarını gerektiren AB Enerjiyle ilgili Ürünler (ErP) için hazırdır. Bu, ASUS'un çevreci ve enerji verimliliğine sahip ürünler yaratılması için tasarım ve yenilikler aracılığıyla ürünlerin karbon ayak izini azaltarak ekolojik etkilerinin hafifletilmesine dair vizyonu ile de bağdaşmaktadır.


Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
2.616,78 TL
Havale (%4 İndirim)
:
2.616,78 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.322,02 TL
2.644,04 TL
3
884,53 TL
2.653,58 TL
4
667,82 TL
2.671,29 TL
5
536,98 TL
2.684,92 TL
6
447,49 TL
2.684,92 TL
7
386,68 TL
2.706,73 TL
8
339,87 TL
2.719,00 TL
9
302,87 TL
2.725,81 TL
10
274,22 TL
2.742,16 TL
11
250,28 TL
2.753,07 TL
12
230,56 TL
2.766,70 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.338,10 TL
2.676,20 TL
3
897,70 TL
2.693,10 TL
4
678,05 TL
2.712,18 TL
5
545,82 TL
2.729,08 TL
6
457,80 TL
2.746,80 TL
7
394,89 TL
2.764,24 TL
8
347,54 TL
2.780,33 TL
9
311,05 TL
2.799,41 TL
10
281,71 TL
2.817,12 TL
11
257,71 TL
2.834,84 TL
12
237,83 TL
2.853,92 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.385,39 TL
2.770,79 TL
3
918,14 TL
2.754,43 TL
4
684,86 TL
2.739,44 TL
5
546,25 TL
2.731,26 TL
6
458,16 TL
2.748,98 TL
7
394,93 TL
2.764,52 TL
8
347,68 TL
2.781,42 TL
9
310,89 TL
2.798,04 TL
10
281,49 TL
2.814,94 TL
11
257,42 TL
2.831,57 TL
12
237,37 TL
2.848,47 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.341,10 TL
2.682,20 TL
3
899,52 TL
2.698,55 TL
4
679,41 TL
2.717,63 TL
5
546,80 TL
2.733,99 TL
6
458,84 TL
2.753,07 TL
7
395,71 TL
2.769,97 TL
8
348,43 TL
2.787,41 TL
9
311,68 TL
2.805,13 TL
10
282,26 TL
2.822,58 TL
11
258,21 TL
2.840,29 TL
12
238,51 TL
2.862,10 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.339,74 TL
2.679,47 TL
3
899,52 TL
2.698,55 TL
4
678,73 TL
2.714,91 TL
5
546,36 TL
2.731,81 TL
6
458,39 TL
2.750,34 TL
7
395,24 TL
2.766,70 TL
8
348,09 TL
2.784,69 TL
9
311,38 TL
2.802,41 TL
10
289,48 TL
2.894,81 TL
11
265,39 TL
2.919,34 TL
12
245,32 TL
2.943,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.424,92 TL
2.849,83 TL
3
955,40 TL
2.866,19 TL
4
723,36 TL
2.893,45 TL
5
584,14 TL
2.920,71 TL
6
490,60 TL
2.943,60 TL
7
423,86 TL
2.967,04 TL
8
375,65 TL
3.005,21 TL
9
336,94 TL
3.032,46 TL
10
306,38 TL
3.063,81 TL
11
281,25 TL
3.093,79 TL
12
259,86 TL
3.118,33 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git