Geçici Olarak Temin Edilemiyor!

TP-LINK TL-SG3216 16 P G.BIT JETSTREAM YÖN.SWITCH

Kdv Dahil Fiyat:2.407,34 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
2.335,12 TL
Havale (%4 İndirim)
:
2.311,05 TL

Kargo Fiyatı:18,17 TL

Kazanacağınız Puan : 40803
Stok Kodu
: 547-441-93178
Teknik Özellikler
Port Sayısı
: 16
Veri Transfer Hızı
: 10/100/1000Mbps
Yönetilme Durumu
: Evet, Layer 2
Sfp Port
: 2 SFP 100/1000 Mbps ports
10/100/1000 Port
: 16
Garanti Süresi
: 24 Ay
POE
: Yok
Durum
: Sıfır
Marka
: Tp-link
Detay Özellikler
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Arabirim 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Sayısı Fanless
Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
Güç Tüketimi Maximum: 14.7W (220V/50Hz)
Boyutlar ( W X D X H ) 17.3*8.7*1.7 in.(440*220*44 mm)
PERFORMANS
Bandwidth/Backplane 32Gbps
Paket Yönlendirme Hızı 23.8Mpps
MAC Adres Tablosu 8k
Paket Buffer Belleği 512KB
Jumbo Frame 10240 Bytes
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Özellikleri IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups,
containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Erişim Kontrol Listesi L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Güvenlik IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Uygulamaları DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Yönetim Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği Switch;
Power Cord;
Quick Installation Guide;
Resource CD;
Rackmount Kit;
Rubber Feet
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Ortam Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Katman 2 Özellikleri

  • Bağlantı Birleştirme Denetim Protokolü (LACP)

  • Eşzamanlı olarak 4.000 adede kadar VLAN (4.000 VLAN tanıtıcısı içerisinden)

  • GVRP (GARP VLAN Kayıt Protokolü)

  • STP/RSTP/MSTP IGMP Gözetleme

Hizmet Kalitesi

  • 4 adet öncelik kuyruğu

  • IEEE 802.1P desteği

  • DSCP Hizmet Kalitesi (QoS)

  • Hız sınırlama özelliği

Güvenlik Stratejileri

  • IP-MAC-Port-VID Bağlama

  • Erişim Denetimi Listesi (L2~L4 ACL)

  • 802.1x ve RADIUS Kimlik Doğrulaması

  • Hizmet engelleme (DoS) güvenliği desteği

  • Bağlantı Noktası Güvenliği

  • SSL ve SSH şifrelemesi

Yönetim

  • Web tabanlı grafik kullanıcı arabirimi

  • Komut Satırı Arabirimi

  • SNMP v1/v2c/v3

  • RMON (1, 2, 3, 9 grup)

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
2.335,12 TL
Havale (%4 İndirim)
:
2.311,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.185,61 TL
2.371,23 TL
3
797,23 TL
2.391,69 TL
4
603,04 TL
2.412,15 TL
5
486,28 TL
2.431,41 TL
6
408,65 TL
2.451,88 TL
7
353,19 TL
2.472,34 TL
8
311,45 TL
2.491,60 TL
9
279,12 TL
2.512,06 TL
10
253,25 TL
2.532,52 TL
11
231,98 TL
2.551,78 TL
12
214,35 TL
2.572,24 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.194,16 TL
2.388,32 TL
3
804,05 TL
2.412,15 TL
4
609,00 TL
2.435,99 TL
5
491,92 TL
2.459,58 TL
6
413,90 TL
2.483,41 TL
7
358,18 TL
2.507,24 TL
8
316,35 TL
2.530,84 TL
9
283,85 TL
2.554,67 TL
10
257,85 TL
2.578,50 TL
11
236,55 TL
2.602,09 TL
12
218,83 TL
2.625,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.195,49 TL
2.390,97 TL
3
800,36 TL
2.401,08 TL
4
609,06 TL
2.436,23 TL
5
491,77 TL
2.458,86 TL
6
413,58 TL
2.481,49 TL
7
357,73 TL
2.504,12 TL
8
315,84 TL
2.526,74 TL
9
283,26 TL
2.549,37 TL
10
254,77 TL
2.547,69 TL
11
235,88 TL
2.594,63 TL
12
218,11 TL
2.617,26 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.194,88 TL
2.389,77 TL
3
804,13 TL
2.412,40 TL
4
608,76 TL
2.435,02 TL
5
491,53 TL
2.457,65 TL
6
413,38 TL
2.480,28 TL
7
357,56 TL
2.502,91 TL
8
315,69 TL
2.525,54 TL
9
283,13 TL
2.548,17 TL
10
257,08 TL
2.570,80 TL
11
235,77 TL
2.593,43 TL
12
218,00 TL
2.616,06 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.192,36 TL
2.384,71 TL
3
802,05 TL
2.406,14 TL
4
608,09 TL
2.432,38 TL
5
491,19 TL
2.455,97 TL
6
413,30 TL
2.479,80 TL
7
357,66 TL
2.503,63 TL
8
315,90 TL
2.527,23 TL
9
283,45 TL
2.551,06 TL
10
257,49 TL
2.574,89 TL
11
236,23 TL
2.598,48 TL
12
218,53 TL
2.622,32 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.185,37 TL
2.370,75 TL
3
796,67 TL
2.390,01 TL
4
602,32 TL
2.409,27 TL
5
485,66 TL
2.428,28 TL
6
407,84 TL
2.447,06 TL
7
352,85 TL
2.469,93 TL
8
311,09 TL
2.488,71 TL
9
278,58 TL
2.507,24 TL
10
252,55 TL
2.525,54 TL
11
231,24 TL
2.543,60 TL
12
213,47 TL
2.561,65 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git