Tükendi!

TP-LINK MC220L GIGABIT ETHERNET MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Kdv Dahil Fiyat:139,96 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
137,44 TL
Havale (%4 İndirim)
:
134,36 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

Kazanacağınız Puan : 2373
Stok Kodu
: 547-441-56684
Detay Özellikler
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Basic Function Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 0.5km for multi-mode fiber or up to 10km with single-mode fiber
Ports 1 x Gigabit SFP port
1 x 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length Depends on the used SFP module
Network Media 1000BASE-X Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, Link/Act
Dimensions (W*D*H) 3.7 x 2.9 x 1.1 in.
(94 x 73 x 27 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 1.7 W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
137,44 TL
Havale (%4 İndirim)
:
134,36 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
69,98 TL
139,96 TL
3
47,35 TL
142,06 TL
4
35,69 TL
142,76 TL
5
28,83 TL
144,16 TL
6
24,38 TL
146,26 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
69,98 TL
139,96 TL
3
47,26 TL
141,78 TL
4
35,79 TL
143,18 TL
5
28,94 TL
144,72 TL
6
24,35 TL
146,12 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
70,68 TL
141,36 TL
3
47,59 TL
142,76 TL
4
36,04 TL
144,16 TL
5
29,11 TL
145,56 TL
6
24,49 TL
146,96 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
71,38 TL
142,76 TL
3
48,05 TL
144,16 TL
4
36,39 TL
145,56 TL
5
29,67 TL
148,36 TL
6
24,96 TL
149,76 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
71,03 TL
142,06 TL
3
47,82 TL
143,46 TL
4
36,04 TL
144,16 TL
5
29,11 TL
145,56 TL
6
24,49 TL
146,96 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
71,38 TL
142,76 TL
3
47,59 TL
142,76 TL
4
36,04 TL
144,16 TL
5
28,83 TL
144,16 TL
6
23,79 TL
142,76 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git