Geçici olarak temin edilemiyor!

TP-LINK MC220L GIGABIT ETHERNET MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Kdv Dahil Fiyat:161,76 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
158,85 TL
Havale (%4 İndirim)
:
155,29 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2742
Stok Kodu
: 547-441-56684
Detay Özellikler
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Basic Function Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 0.5km for multi-mode fiber or up to 10km with single-mode fiber
Ports 1 x Gigabit SFP port
1 x 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length Depends on the used SFP module
Network Media 1000BASE-X Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, Link/Act
Dimensions (W*D*H) 3.7 x 2.9 x 1.1 in.
(94 x 73 x 27 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 1.7 W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
158,85 TL
Havale (%4 İndirim)
:
155,29 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
80,31 TL
160,63 TL
3
53,60 TL
160,79 TL
4
41,05 TL
164,19 TL
5
33,16 TL
165,80 TL
6
27,96 TL
167,75 TL
7
24,22 TL
169,52 TL
8
21,41 TL
171,30 TL
9
19,23 TL
173,08 TL
10
17,49 TL
174,86 TL
11
16,06 TL
176,64 TL
12
14,85 TL
178,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
82,00 TL
163,99 TL
3
55,37 TL
166,10 TL
4
42,05 TL
168,18 TL
5
34,03 TL
170,17 TL
6
28,73 TL
172,37 TL
7
24,92 TL
174,47 TL
8
22,07 TL
176,56 TL
9
19,85 TL
178,66 TL
10
18,08 TL
180,75 TL
11
16,62 TL
182,84 TL
12
15,41 TL
184,94 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
81,39 TL
162,78 TL
3
54,98 TL
164,95 TL
4
41,77 TL
167,08 TL
5
33,84 TL
169,18 TL
6
28,54 TL
171,24 TL
7
24,75 TL
173,26 TL
8
21,91 TL
175,25 TL
9
19,69 TL
177,19 TL
10
17,91 TL
179,12 TL
11
16,45 TL
180,99 TL
12
15,24 TL
182,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
81,81 TL
163,62 TL
3
55,05 TL
165,16 TL
4
41,53 TL
166,13 TL
5
33,52 TL
167,58 TL
6
28,28 TL
169,69 TL
7
24,38 TL
170,66 TL
8
21,52 TL
172,19 TL
9
19,36 TL
174,22 TL
10
17,54 TL
175,40 TL
11
16,07 TL
176,72 TL
12
14,90 TL
178,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
84,76 TL
169,52 TL
3
57,05 TL
171,14 TL
4
43,43 TL
173,73 TL
5
35,04 TL
175,19 TL
6
29,52 TL
177,13 TL
7
25,72 TL
180,04 TL
8
22,75 TL
181,98 TL
9
20,40 TL
183,60 TL
10
18,64 TL
186,43 TL
11
17,10 TL
188,13 TL
12
15,81 TL
189,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
84,76 TL
169,52 TL
3
57,05 TL
171,14 TL
4
43,43 TL
173,73 TL
5
35,04 TL
175,19 TL
6
29,52 TL
177,13 TL
7
25,72 TL
180,04 TL
8
22,75 TL
181,98 TL
9
20,40 TL
183,60 TL
10
18,64 TL
186,43 TL
11
17,10 TL
188,13 TL
12
15,81 TL
189,74 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git