TP-Link Jetstream T1600G-52PS Switch

Kdv Dahil Fiyat:4.524,14 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
4.447,23 TL
Havale (%4 İndirim)
:
4.343,17 TL

Kargo Fiyatı:10,74 TL

Kazanacağınız Puan : 76681
Stok Kodu
: 547-441-92035
Teknik Özellikler
Port Sayısı
: 48
Veri Transfer Hızı
: 10/100/1000Mbps
Yönetilme Durumu
: Yönetilebilir (TAM)
Sfp Port
: 4 SFP
10/100/1000 Port
: 48
Garanti Süresi
: 24 Ay
POE
: Var
Durum
: Sıfır
Detay Özellikler
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Arabirim 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slotları
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP Kategori 3, 4, 5 kablo (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e yada daha üstü Kablo (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Sayısı 3
Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
Güç Tüketimi Maximum (PoE on): 470.4W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 46.5W (220V/50Hz)
PoE+ Portları (RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Port: 48 Port
Güç Kaynağı: 384W
Boyutlar ( W X D X H ) 17.3 x 13 x 1.73 in. (440 x 330 x 44 mm)
PERFORMANS
Bandwidth/Backplane 104Gbps
Paket Yönlendirme Hızı 77.4Mpps
MAC Adres Tablosu 16K
Jumbo Frame 9KB
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
IPv6 QoS*
Voice VLAN
L2 ve L2+ Özellikleri Static Routing
DHCP Relay*
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED*
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
Erişim Kontrol Listesi L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
IPv6 ACL*
Güvenlik AAA*
Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Uygulamaları DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet (v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Yönetim Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image


*These features will be supported in a future firmware release.
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği T1600G-52PS
Güç kablosu
Yükleme Rehberi
Kaynak CD
Rafa Montaj Kiti
Plastik ayak
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0 ? ~ 40 ? (32 ? ~ 104 ?);
Depolama Sıcaklığı: -40 ? ~ 70 ? (-40 ? ~ 158 ?)
Çalışma Nemi:% 10 -% 90 yoğunlaşmayan
Depolama Nemi:% 5 -% 90 yoğunlaşmayan
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
4.447,23 TL
Havale (%4 İndirim)
:
4.343,17 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.262,07 TL
4.524,14 TL
3
1.530,67 TL
4.592,00 TL
4
1.153,66 TL
4.614,62 TL
5
931,97 TL
4.659,86 TL
6
787,95 TL
4.727,73 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.262,07 TL
4.524,14 TL
3
1.527,65 TL
4.582,95 TL
4
1.157,05 TL
4.628,20 TL
5
935,59 TL
4.677,96 TL
6
787,20 TL
4.723,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.284,69 TL
4.569,38 TL
3
1.538,21 TL
4.614,62 TL
4
1.164,97 TL
4.659,86 TL
5
941,02 TL
4.705,11 TL
6
791,72 TL
4.750,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.307,31 TL
4.614,62 TL
3
1.553,29 TL
4.659,86 TL
4
1.176,28 TL
4.705,11 TL
5
959,12 TL
4.795,59 TL
6
806,80 TL
4.840,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.296,00 TL
4.592,00 TL
3
1.545,75 TL
4.637,24 TL
4
1.164,97 TL
4.659,86 TL
5
941,02 TL
4.705,11 TL
6
791,72 TL
4.750,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.307,31 TL
4.614,62 TL
3
1.538,21 TL
4.614,62 TL
4
1.164,97 TL
4.659,86 TL
5
931,97 TL
4.659,86 TL
6
769,10 TL
4.614,62 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git