Playstation 4 Fiyatları

(13 Adet Ürün Bulundu)

YENİ PLAYSTATİON 4

Sony'nin ilk kez dünyayı PlayStation ile tanıştırmasının üzerinden tam 17 yıl geçti. Bu 17 yılda PlayStation markasına neler kattığına birlikte göz atalım.
sony Plastation ilk olarak 9 eylül 1995 tarihinde kuzey Amerika'da piyasaya sürdü Sony.Konsol dünyasına kazandırılan klasikler ile elde edilen bu başarı, PlayStation 2 ve PlayStation 3 ile devam etti. Ne var ki burada dikkat çekmek istediğimiz oyunlar değil, konsolların kendileri. Bu zamana kadar çıkmış olan PlayStation konsolları, Slim yani ince kasa modelleri haricinde başka bir model ile karşımıza çıkmadılar. Ancak mevcut neslin başlaması ile birlikte konsolların akıbeti epey bir değişti ve son en olarak  PlayStation 4 Konsol oyunun çıkışı sonrasında gelinen durum itibarıyla Her geçen yıl kendini yenileyerek konsol dünyasında bir adım daha büyüyen sony bu işte bir numara olduğunu kanıtladı.Piyasada gelişmiş PlayStation 4 dışında şimdide PlayStation 4 Pro da bulunuyor.4K ve HDR desteği sunan bu yeni ps4 haliyle biraz daha güçlü bir donanıma sahip ve 4K ve/veya HDR destekli olan televizyon sahiplerinin biraz daha iyi bir görselliğe kavuşmalarına olanak tanıyorlar ve Konsol oyun dünyasında yep yeni bir çağ açıyor.

Baştan tasarlanan daha ince PS4, yani dünyanın en iyi konsolundan olağanüstü oyun performansı sunan 500 GB ve 1 TB modeller ve göz alıcı yeni kasası ile size çok yakın.Ayrıca 4K çözünürlükte dinamik oyun oynama ve eğlence deneyimi daha yüksek kare hızla Oyunlar hayat buluyor PS4 oyunlarının grafik kalitesi ve performansı artıyor.

İlk günden itibaren PS4 Pro için yeni oyunlar geliştirilecek ve bunun yanı sıra The Last of Us Remastered ve inFAMOUS Second Son gibi sevilen PS4 maceraları PS4 Pro özelliği desteğiyle yeniden tasarlanacak. PS4 Pro'da oynanan tüm PS4 oyunları HD TV'de en az 1080p çözünürlükte oynatılabilme özelliğine sahiptir. 

Yukarı Git