Notebook Çeşitleri

- 287 Ürün

  Ucuz Notebook Fiyatları

  Bilgisayar almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Asus laptop, Lenovo dizüstü, Hp notebook, Dell Laptop, Msi game notebook, Fujitsu Pc, Acer Laptop gibi markaları kategorik anlamda bulabileceğiniz, aynı zamanda laptop fiyatları bakımından da kolayca kıyaslayabileceğiniz bir sitededir netsiparis.com.
  Laptop fiyatları özellik, marka, iş laptopu, ev bilgisayarı ve oyun bilgisayarı gibi farklılıklarla değişim göstermektedir. Bilindiği gibi çağımızın vaz geçilmez yönelimi markadır. Öyle ki performans bakımından düşük bile olsa bizler markaya ve imajına çok önem veriyoruz.
  Bir zamanların vaz geçilmez no name pc’leri markadan bağımsız satış tarafının büyük bir kısmını kapsıyordu. Şimdi notebook fiyatları, markaya göre çok fark ediyor. İş bilgisayarı standart laptoplardan farklı olarak bussines laptop olarak biliniyor. Özellik bakımından görsel görünüşün şıklığından uzak olmasına karşın yapılacak iş durumuna göre cpu, ram, port, grafik kartı, ekran boyutu ve pil ömrü gibi unsurlar bu sınıfı diğerlerinden ayırıyor Teknolojik gelişmeler ışığında bir laptop temel bileşenleri: Cpu Processor, notebook un merkezi işlem birimidir. Farklı bileşenlerden gelen bilgileri I/O mantığı ile değerlendirir ve olması gereken bölümlere yönlendirir. 6. nesil Intel Core işlemciler ile bilgisayar performansında şu ana kadar gelmiş en iyi veri yoğunluğu veriyor. Creative, 3D oyun, masa üstü uygulamalarında Yüksek performans sağlıyor. Ana Kart Bir bilgisayarın temel yapısını oluşturan parçadır. Anakartların işi laptoplara bağlanan diğer donanım birimleri üzerinde bulunan ve anakart işlemcisi olarak da adlandırılan işlemciler sayesinde bütün bağlantıları bir arada değerlendirerek parçaların performanslı çalışmalarını sağlamaktır.

  Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Modelleri

  Masaüstü bilgisayarların tahtının yarısından fazlasına çok hızla yerleşen dizüstü bilgisayarların bu kadar tercih edilme sebebi hiç tartışmasız taşınabilme özelliğidir. İnsanlar istedikleri bilgiye, istedikleri her yerde ulaşabilmenin keyfini yaşamaktadır. Üstelik rekabetin ve hızla gelişen teknolojinin etkisiyle dizüstü bilgisayar fiyatları her bütçeye hitap edebilmektedir. Hemen hemen her evde veya ofiste mutlaka en az bir tane bulunmaktadır. Dizüstü bilgisayar çeşitleri, kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcılar öncelikle ihtiyaçlarını belirleyip, kendilerine dizüstü bilgisayar modellerini alabilirler. Ticari Notebooklar ve Consumer Notebooklar tüm ihtiyaçlara yönelik ürün çeşitliliği sunmaktadırlar. 

  En Ucuz Laptop

  En ucuz laptop tavsiyesi konusunda, öncelikle en ucuz Notbook u almak ne kadar anlamlı bir daha düşünmek gerekli. Esas olan öncelikle ne iş yapacağımız, hangi uygulamayı kullanacağımız, konusunda karar vermeliyiz. Bir iş yerinde aptal terminal olarak mı yoksa domain e bağlanıp kendi başına bir iş ve yükü kaldırması mı veya evimizde internete girelim ufak bir Word uygulaması çalıştıracağım demeliyiz. Bunun yanında Workstation Notebook alıp Autocad gibi ağır iş yükü taşıyacak render yapabilecek bir laptop mu. Daha da farkı düşünecek olursak evimizde bir Gaming Laptop alıp zevkimizi sürmek isteyebiliriz.


  Koyurenk.com E-ticaret