Nokta Vuruşlu Yazıcılar

- 7 Ürün

  Nokta Vuruşlu Yazıcı Nedir?

  Nokta Vuruşlu Yazıcı, adından da anlaşılacağı üzere, nokta darbeleri yaparak, yazıcı şeridindeki mürekkebin kağıda işlemesi ile meydana gelen, genellikle 9 veya 24 pinden oluşan yazıcı türüdür.Nokta vuruşlu yazıcılar 80 ve 136 kolon seçeneği ile satılmaktadır. Pazarda tercih edilen 80 olon yazıcıdır.

  Oki Nokta Vuruşlu Yazıcılar

  Yaşadığımız ülkede, Nokta Vuruşlu Yazıcılar içerisinde Oki yazıcılar, en çok satılan markadır. Oki yazıcıların en fazla tercih edilme önceliği performans kriterleri içerisinde üst seviye de olmasıdır. Oki yazıcıların servis ağının geniş olması, satın alma önceliğini sağlamaktadır. Bunun yanında oki yazıcılarda arıza oranın oldukça düşük olması, aldığımız günden itibaren verimliliğini en üst düzeyde tutması kullanıcılar tarafından önemli bir kıriter olmuştur.

  Oki Nokta Vuruşlu Yazıcı Tavsiyesi

   

  Oki Yazıcı Modellerini sıralamak istersek, aşağıdaki modelleri tavsiye edebiliriz. Bu Oki modellerin bazıları 80 kolon bazıları ise 136 kolondur. Bu Oki modelleri kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. 

  Oki yazıcı fiyatları rakip markalarının takip ettiği kriterdir. Oki fatura yazıcı özellikleri ota ölçekli kuruluşlar tarafından tercih edilmiştir. Fatura yazıcısı fiyatları hıza yazıcı kafasındaki pin sayısına ve kolon uzunluğuna göre değişir. Yine en iyi nokta vuruşlu yazıcı sınıfında Epson ve Oki yi söyleyebiliriz.

   

  Oki ML3320 , Oki ML3321, Oki Ml1190, Oki ML1120, Oki ML5791, Oki ML5720, Oki ML3391, Oki ML5590, Oki ML3390, Oki ML5520

  Epson nokta vuruşlu yazıcı modlleri 

  Epson markasında iki modeli tavsiye edebiliriz. Bunlardan birisi 80 kolon 9 pin epson lx-350 nokta vuruşlu yazıcı diğeri de Epson FX-890 nokta vuruşlu yazıcıdır. Şerit modelleri epson fx-890 şerit ve epson lx-350 şerit 

   


  Koyurenk.com E-ticaret