Mürekkep Püskürtmeli

- 9 Ürün

  Mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri

  İsminden de anlaşılacağı üzerine mürekkep püskürterek elektronik uçlarla sinyalin çeşidine  göre yazı resim çıktısı alabilme olanağını sağlayan bir yapıya sahip cihazdır. Renkli bir baskı almak isteniyorsa 3 temel renkte kartuşlar kullanılmaktadır.

  Genellikle ev kullanıcılarının tercih ettiği yazıcı modelidir. Her ne kadar sayfa başı maliyet ekonomik olmasa da; ilk satın alma maliyeti çok düşük olduğundan ev kullanıcıları tarafından oldukça rağbet  görmektedir.

    Fotoğraf Baskı kalitesini, sadece mürekkep püskürtmeli yazıcılar verilmektedir. Bu fotoğraf baskı kalitesini laser yazıcı ile verememektedir. Kullanılan teknoloji her ne kadar Canon mürekkep püskürtmeli yazıcı da farklı Epson mürekkep püskürtmeli yazıcı da farklı adlandırılsa da genel yapısı aynıdır. Epson Micro Piezo teknolojisi dakikada 7 sayfalık yüksek kaliteli ve istikrarlı sonuçları kendi alanında öne geçmiştir.

  Tanklı Yazıcı Fiyatları ve Modelleri

  Tanklı yazıcı nedir? Tanklı Yazıcı modelleri nelerdir? Ucuz tanklı yazıcı markaları. Tanklı yazıcı nereden alınır? Tanklı yazıcı nasıl dolum yapılır? Bitmeyen kartuş nedir? Bitmeyen kartuş fiyatları.

  Her şey ekonomik ergonomik orantısının temel sorusu sonucu ortaya çıktı. Tanklı Yazıcı baskı teknolojisinin gelişmesi en iyi çözünürlükte yazıcıyı, en uzun ömürlü baskıyı, en uygun fiyata gelmesi gereksinimi ile başladı. Printer üreticileri tanklı yazıcı özelliğini kullanıcıya pek sunmak istemeseler de ; üretim rekabet baskısı, bu direnci yıkmıştır.

   Tanklı Yazıcı Nedir?

  Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, kartuşlardan aldığı mürekkebi kağıt üzerine fışkırtarak baskıyı yapar. Tanklı yazıcılar aynı sistemi kullanılır tek farkı mürekkep haznesinin yazıcı kafasının dışında olmasıdır. Yazıcı kafasına mürekkep tanklarından hortumla ulaşmasını sağlar. Bu mürekkep tanklarına dışardan mürekkep doldurarak, yeni kartuş almadan yapılır. Eğer kaliteli mürekkep kullanırsak, mürekkep bitmeden de dolumu gerçekleştirirsek uzun ömürlü ekonomik bir yazıcıya sahip olmuş oluruz.

   Mürekkep tanklı yazıcılar da en çok rağbet gören ürünleri seçmek için mürekkep tanklı yazıcı yorumları nı okuyarak satın alma eğilimi oldukça yüksektir. Artık son kullanıcıların forum sitelerinde bloglarda yazdığı yorum ve düşünceler satın sonuçlandırmasında büyük etkendir.

  Canon Doldurulabilir Mürekkep Kartuşlu Yazıcılar

   En Uygun fiyatlı. Doldurulabilir mürekkep kartuşlu Canon yazıcılar verimlilik ve kullanımda kolaylık sağlar.

  Ucuz mürekkep püskürtmeli yazıcılar aradığımızda bütçemize uygun yazıcı çeşitlerini bulabileceğimiz yer netsiparis.com dur. 

  Profesyonel fotoğraf yazıcılar 

  Canon profesyonel fotoğraf yazıcıları rakiplerini oldukça geride bırakmış PIXMA serisi ile satış hedeflerini oldukça aşmıştır.

  Ucuz Canon Kartuş Fiyatları

  Mürekkep püskürtmeli yazıcı alınca, aklımıza ilk gelen konu "dolum yapılıyor mu?". Maliyet açısından dolum uygun olsa da kalite, performans ve cihaz ömrü açısından orijinal kartuş kullanılmaktadır. Dolum yapmaktan kaçarken en önemli konulardan biride sahte kartuş satışlarıdır. Orijinal olmayan kartuşlarda hem cebimize zarar verir hem de cihazımıza. Kesinlikle canon mürekkep püskürtmeli orijinal kartuşları ürünleri tercih etmeliyiz.

  Uygun Fiyatlı hp Kartuş Çeşitleri

  Hp kartuşlar da kopya ürünlerde oldukça piyasada yer almaktadır. netsiparis.com olarak sitemizde orijinal ürünler satılmaktadır.

  Orjinal Epson kartuş

  Epson olarak kaliteyi hedef edinmiş bir markanın, en önemli amacı müşteri memnuniyetidir. Satışta olan Epson Yazıcı çeşitleri için Epson Markasının tavsiyesi Epson orijinal kartuşlardır.

  Ülkemizde Epson Tanklı Printer ile Canon Tanklı Printer fiyatları rekabet halindedir.

  Canon Tanklı Yazıcı fiyatları rakiplerini ezici bir biçimde geride bırakmıştır. Canon yazıcı modelleri oldukça çeşitlidir.

  Canon G3400 yazıcı, Canon G2400 yazıcı, Canon G1400 tanklı yazıcı modelleri fiyat performans anlamında oldukça başarılıdır.

  Epson tanklı yazıcılar Türkiye pazarında rakiplerini geride bırakarak tanklı yazıcı pazar payında büyük pastayı almıştır.

  Epson tanklı yazıcı modellerinden birkaçını kısaca belirtelim.

  Epson L382, Epson L850, Epson L810, Epson L1800, Epson L130, Epson L565, Epson M105

   


  Koyurenk.com E-ticaret