Mobil İş İstasyonları

- 2 Ürün

  Workstation Notebook Fiyatları

  İş istasyonu deyince adından da anlaşılacağı gibi günlük hayatımızda kullandığımız dizüstü bilgisayarların dışında 7/24 çalışabilen ısınma veya aşırı yükte verimliliğinde ödün vermeyen bilgisayarlara denir. Workstation dizüstü pc her ne kadar mobil olsa da ağılığı büyüklüğü diğer notebooklarda farklıdır. Worstation laptop performans değerleri günümüz teknolojisiyle bir workstation desktop u aratmamaktadır.

  Taşınabilir İş İstasyonu Modelleri

   Workstation çeşitlerini öncelikle fiyat performans değerleriyle sınıflandırabiliriz. Mobil iş istasyonlarını değerlendirirken workstation markaları değerlendirmenin en önemli kriterlerinden biridir. Başlıca mobil workstation markaları deyince aklımıza gelen isimler şunlardır.

  Hp mobil workstation fiyatları

  Dell mobil workstation modelleri

  Lenovo mobil workstation çeşitleri

  Kurumsal çözümlerinizde Hp mobil iş istasyonları firmanıza özel olarak mobil workstation hazırlayabildiği gibi, mevcut configrasyonlarda da kurumunuza özel fiyat çalışması yapabilmektedir. Hp mobil workstation modellerini incelediğimizde, CPU, ekran kartı, ram ssd hardisk, ekran boyutu. ağırlığı, garanti koşulları gibi parametreler satınalma konusunda değerlendirmenin en önemli kriterleridir.


  Koyurenk.com E-ticaret