Workstation Laptop Fiyatları

(18 Adet Ürün Bulundu)

Workstation Notebook Fiyatları

İş istasyonu deyince adından da anlaşılacağı gibi günlük hayatımızda kullandığımız dizüstü bilgisayarların dışında 7/24 çalışabilen ısınma veya aşırı yükte verimliliğinde ödün vermeyen bilgisayarlara denir. Workstation dizüstü pc her ne kadar mobil olsa da ağılığı büyüklüğü diğer notebooklarda farklıdır. Worstation laptop performans değerleri günümüz teknolojisiyle bir workstation desktop u aratmamaktadır.

Taşınabilir İş İstasyonu Modelleri

 Workstation çeşitlerini öncelikle fiyat performans değerleriyle sınıflandırabiliriz. Mobil iş istasyonlarını değerlendirirken workstation markaları değerlendirmenin en önemli kriterlerinden biridir. Başlıca mobil workstation markaları deyince aklımıza gelen isimler şunlardır.

Hp mobil workstation fiyatları

Dell mobil workstation modelleri

Lenovo mobil workstation çeşitleri

Kurumsal çözümlerinizde Hp mobil iş istasyonları firmanıza özel olarak mobil workstation hazırlayabildiği gibi, mevcut configrasyonlarda da kurumunuza özel fiyat çalışması yapabilmektedir. Hp mobil workstation modellerini incelediğimizde, CPU, ekran kartı, ram ssd hardisk, ekran boyutu. ağırlığı, garanti koşulları gibi parametreler satınalma konusunda değerlendirmenin en önemli kriterleridir.

Yukarı Git