Lenovo V50S 11EF0035TX I3-10100 4GB 128SSD FreeDos
Lenovo
Stok Kodu : 180-411-119389
Barkod :
Bu ürünü en uygun fiyata satın almak için teklif isteyebilirsiniz !
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
  • Ödeme Seçenekleri
  • Geri Bildirim
VERİM
İşlemci
Intel Core i3-10100 (4C / 8T, 3.6 / 4.3GHz, 6MB)
grafik
Entegre Intel UHD Grafik Kartı 630
yonga seti
Intel B460
Hafıza
1x 4 GB UDIMM DDR4-2666
Bellek Yuvaları
İki DDR4 UDIMM yuvası, çift kanal özellikli
Maksimum Bellek
32 GB'a kadar DDR4-2666
Depolamak
128 GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe
Optan Bellek
Hiçbiri
Depolama Desteği
En fazla iki sürücü, 1x 3,5" HDD + 1x M.2 SSD • 2 TB'a kadar 3,5" HDD • 1 TB'a kadar M.2 SSD
Kart okuyucu
7'si 1 Arada Kart Okuyucu
Optik
Hiçbiri
Ses Çipi
Hoparlörler
1.5Wx1
Güç kaynağı
180W %85
TASARIM
Tuş takımı
USB Calliope Klavye, Siyah, Türkçe
Fare
USB Calliope Fare, Siyah
Genişleme yuvaları
·         Bir adet PCIe 3.0 x1
·         İki M.2 yuvası (biri WLAN için, biri SSD için)
·         Bir adet PCIe 3.0 x16
Kasa Rengi
Siyah
Durmak
stand yok
Montaj
Form faktörü
SFF (7.4L)
Boyutlar (GxDxY)
100 x 304 x 270 mm (3,9 x 11,9 x 10,63 inç)
Ağırlık
4,2 kg (9,26 lb)
BAĞLANTI
Ethernet
Entegre 100/1000M
WLAN + Bluetooth
Ön Bağlantı Noktaları
·         4x USB 3.2 Nesil 1
·         1x kulaklık / mikrofon kombo jakı (3,5 mm)
·         1x mikrofon (3,5 mm)
İsteğe Bağlı Ön Bağlantı Noktaları (yapılandırılmış)
1x kart okuyucu
Arka Bağlantı Noktaları
·         1x seri (9 pinli)
·         1x hat çıkışı (3,5 mm)
·         2x USB 3.2 Gen 1
·         1xVGA
·         1x Ethernet (RJ-45)
·         2 adet USB 2.0
·         1x HDMI çıkışı 1.4
İsteğe Bağlı Arka Bağlantı Noktaları (yapılandırılmış)
Monitör Kablosu
GÜVENLİK
Güvenlik Çipi
Yonga setine entegre Firmware TPM 2.0
Parmak izi okuyucu
Parmak izi okuyucu yok
Fiziksel Kilitler
·         Asma Kilit Döngüsü
·         Fiziksel kilit yok
·         Kensington Güvenlik Yuvası
Akıllı Kablo Klipsi
Kasaya İzinsiz Giriş Anahtarı
Kasaya izinsiz girişi önleme anahtarı yok
YÖNETİLEBİLİRLİK
Sistem Yönetimi
HİZMET
Temel Garanti
1 yıl, Depo
Dahil Yükseltme
1Y Courier/Carry-in (5WS0D80980)'dan 2Y Courier/Carry-in yükseltmesi
SERTİFİKALAR
Yeşil Sertifikalar
·         ENERGY STAR 8.0
·         EPEAT Gümüş
·         RoHS uyumlu
Diğer Sertifikalar
TÜV Rheinland Düşük Gürültü
YAZILIM
İşletim sistemi
Paket yazılım
AKSESUARLAR
Birlikte Verilen Aksesuarlar
İşlemci Tipi
Intel Core i3
İşlemci Kodu
10100
İşlemci Hızı
3.60GHz
Kullanım Alanı
Ofis
İşletim Sistemi
Free Dos
Kullanılan Bellek
4 GB
Disk Tipi
Ssd, Var
Kullanılan Disk
128 GB SSD
Ekran Kartı Türü
Paylaşımlı
Ekran Kartı Tipi
Intel
Ekran Kartı
INTEL HD Grafik
Ekran Kartı Belleği
Paylaşımlı
Opt. Sürücü
DVD / RW
Kasa
Midi Tower
Güç Kaynağı
180 Watt
Monitör
Yok
Garanti Süresi
24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.
Garanti Geçerlilik Yeri
Türkiye
Durum
Sıfır
Marka
Lenovo
İşlemci Markası
İntel
İşlemci Çekirdek Sayısı
4
Bellek Frekansı
2666 MHz