Desktop Pc Modelleri

- 38 Ürün

  En Ucuz Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

  Desktop pc fiyat performans anlamında her zaman satış rekorları kırmıştır. Her parçasını seçebildiğimiz markasını tercihimize göre alabileceğimiz gerekirse bizzat montaj işlemini yapabileceğimiz basit ekonomik ergonomik bir pc oluşturma sistemidir.

  Bilgisayar sihirbazı

  Genel anlamda internet sitelerinin kullandığı bir terimdir. Hangi cpu nun hangi ana kart ile uyumlu olduğu hangi ram hangi model ana kart çalıştığı gibi bilgisayar bileşenlerini uyumlu bir şekilde temel satın almasını sağlayan bir programcıktır.

  Masaüstü Oyun Bilgisayarı

  Konfigürasyonu kendimiz hazılrayarak bir Gaming Computer hazırlayabiliriz. Özellikle cpu ram ekran kartı ve kasa gibi seçeneklerle overclock yapma şansımızı arttıra biliriz. Bir oyun bilgisayarı konfigürasyonu yapmamız bizim öncelikle bütçemize destek olmuş olacak hem de istemediğimiz özelliklerin parasını vermemiş olacağız.

  Yok ben uğraşmak istemiyorum garantisi ve kullanılan parçaların bir marka altında bana güvence vermesini istiyorum diyorsanız. Hp masaüstü bilgisayar çeşitler piyasada en yaygın markadır. Dell masaüstü bilgisayarlar en geniş ürün yelpazesine sahiptir. Lenovo masaüstü ve server tarafını satın aldıktan sonra dünyada ve Türkiye de Lenovo masaüstü bilgisayarlar rekabetin içine girmiştir. 

  Gaming Computer Fiyatları

  Her ne kadar desktop artık bitti deseler de gelişmiş bir bilgisayarı, laptop bilgisayar üzerinde oluşturamayız. Diyelim ki over clock yapacağız veya ram kapasitesini 128gb gibi düşüneceğiz, birden fazla hard disk takmayı planladığımızı düşünelim, olmadı ekran kartını 8gb yapacağız. Bu özel bilgisayar modelini hazırlamak için gaming computer e ihtiyacımız olur. Kasadan klavyesine kadar gönlümüzce seçebileceğimiz bunu ister gelişmiş bir iş bilgisayarı ister oyun bilgisayarı olarak hazırlayalım her zaman müdahale edebiliriz. Bu da bize gelişen teknoloji karşısında bilgisayarımızın hızlı yaşlanma sorununu çözer.

  Dell Desktop Fiyatları

  Piyasa dengelerine yön veren öğelerin başında fiyat ve teknolojik yenilikler gelmektedir Dell Pc'ler gerek fiyat rekabeti açısından gerekse teknolojik yeniklere açık olmasından dolayı hem Türkiye pazarında hem de dünya pazarında en güçlü markalarından biridir. Dell bilgisayarlar Dell firmasının kuruluşundan bu güne bilgisayar kullanıcısına en sağlam en uygun fiyatlı ve en yeni teknolojiyi sunmayı hedef kılmıştır. Dell Desktop fiyatları rekabetçi anlayışıyla Hp Desktop Pc lere Lenovo Desktop Bilgisayarlara karşı her zaman önde olmayı hedef olarak benimsemiştir. 


  Koyurenk.com E-ticaret