Çok Fonksiyonlu

- 110 Ürün

  Çok Fonksiyonlu Yazıcı Fiyatları

  Günümüz iş ve yaşam koşullarımızda kullanım alanlarına göre ihtiyaç duyduğumuz cihazlar oldukça çeşitlenmekte. Özellikle bilgiye erişmek onu saklamak, dökümanı taramak, göndermek ve baskısını almak anlık gereksinimiz haline geldi. Yazıcı tarayıcı fax ve fotokopi gibi ihtiyaçlarımızı bir bütün içinde karşılamak artık çok lüx değil.

  Çok fonksiyonlu yazıcılar bünyesinde barındırdığı tarayıcı fax ve internet işlevlerini içeren cihazlar multifonksiyon yazıcı olarak da anılmakta.

   Marka çeşitliliği çok fonksiyonlu ürün yelpazesinin genişliği bir marka içinde bile ürün çeşitliliğini oldukça arttırmıştır. Özellikle Canon çok fonksiyonlu yazıcı modelleri ise kendi içinde kendisinin rakibi olmuştur.

  Xerox Yazıcı Fiyatları

  Multifonksiyon Printer Modelleri

  Multifonksiyon yazıcı çeşitleri baskı hızı, dakikadaki baskı adedi, renkli veya siyah beyaz oluşu, internete bağlanma, hafıza, çözünürlük, toner baskı kapasitesi, çok fonksiyonlu mürekkep yazıcı, çok fonksiyonlu laser yazıcı ve multifonksiyon color printer gibi modeller çeşitliliği oldukça arttırmaktadır.

  Canon Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Fiyatları

  Hp renkli çok fonksiyonlu yazıcılar, Canon mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu yazıcılar, Epson Tanklı çok fonksiyonlu yazıcılar, çok amaçlı laser yazıcılar

  Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Tavsiyesi

   Bir yazıcı alırken en çok dikkat etmemiz gerek özelliklerden biri de hangi amaç için kullanacağımızı en başta tespit etmektir. Amaç dışı alınan laser çok amaçlı yazıcı ya performans düşüklüğüne yada cebimize zarar verir. Pahalısı iyidir diye aldığımız bir lazer yazıcı bir çok kullanmadığımız özelliklerini bir anlamda çöpe atmış oluruz.

   Çok Amaçlı Yazıcı Tavsiyesi

  Genel anlamda çok amaçlı yazıcı almak hem yer anlamında tasarruf sağlar hem de daha ekonomiktir. Tek kötü yanı herhangi bir fonksiyonu bozulunca, çalışan fonksiyonlarından da mahrum olmamızdır. 


  Koyurenk.com E-ticaret