All In One Pc Fiyatları

- 24 Ürün

  All In One Modelleri

  Tümleşik bilgisayar modeline verilen ad AIO. Her yeni teknoloji farklı özelliklerini sunarken bunun yanında zorlukları da yanında getirir. Her ne kadar all in one pc ler yekpare gövdeyle kullanım kolaylığı sağlasa da bununla birlikte her hangi bir arıza durumunda bir bütün olarak servise gitmektedir. Bilgisayarın kasası monitör kablo ve adaptörleri v.b. gibi. Ana bilgisayar ve yan öğeleri kullanım açısından daha kolay daha az yer teşkil edecek şekilde dizayn edilmesi tercih sebepleri açısından öne çıkar.

  Dokunmatik All In One Fiyatları

  Klavye ve mouse olmadan kullanabileceğimiz dokunmatik all in one pc modelleri performans ve kullanım açısından en iyisidir. Kullanım açısından ve kapladığı alan bakımından oldukça tercih edilir. Önceleri aptal terminal olarak kullanılmaya başlanan bu all in one pc ler teknolojinin gelişmesiyle hem cpu hep ekran kartı hem de diğer özellikleriyle performans all in one pc özelliklerini taşımaya başlamıştır. Bu teknolojik gelişmeler all in one pc leri sanayide marketlerde ofisler ve evlerde kullanılmasını sağlamıştır. Gaming bilgisayar kullanıcıları gaming all in one pc tercih etmeye başlamış ve performans sınavlarını geçmiştir.

  Hp all in one pc fiyatları diğer markalara göre daha pahalı olsa da Türkiye pazarında oldukça önemli bir yeri vardır ve satış anlamında başı çekmektedir. Asus all in one pc fiyatlarına gelince gelişen pazar içerisinde Türkiye önemli bir yer teşkil etmektedir. Ülkemizde satışı bulunan başlıca markalara gelince; dell all ın one çeşitleri, lenovo all in one pc modelleri ve msi all in one pc modelleri.


  Koyurenk.com E-ticaret