2D Kare Barkod Okuyucu

- 32 Ürün

  2D Kare Barkod Okuyucu Modelleri

  Çizgi tabanlı barkod sembollerinin sistemi, lazer okuma tabanına dayanır. 2D Karekod barkod okuma sistemi yapısı daha farklıdır. Kare barkod okuyucular bir ışık altında okumaya yapar. Bu sistemde okuyucu tarafında bir kamera bulunur, kamera tarafından okunan sembol bir cpu aya ulaştırılır. Burada öncelikli olarak hata okuma metoduyla test edilir, yapılan okumanın doğruluğundan sonra ara birime iletilir. 2D Karekod barkod okuyucu fiyatları hem ccd barkod okuyucu çeşitlerinden hem de lazer barkod okuyucu çeşitlerinde daha pahalıdır. Bu kare barkod okuyuculara datamatrix barkod okuyucu da denir. Kare barkod okuyucu bağlantı çeşitleri, Kablosuz karekod barkod okuma, usb, RS 232 ve klavye bağlantılı olarak yapılmaktadır.

  2D Karekod Barkod Okuyucu Fiyatları Markaları

  Datalogic karekod barkod okuyucu fiyatları, honeywell karekod barkod okuyucu fiyatları, newland karekod barkod okuyucu fiyatları, perkon 2D karekod barkod okuyucu modelleri, symbol karekod barkod okuyucu çeşitleri, zebex karekod barkod okuyucu fiyatları, sunlux 2D barkod okuyucu fiyatı, spider karekod barkod modelleri. En çok tercih edilen karekod barkod okuyucu çeşitleridir. Kullanım alanları oldukça geniştir. Sektörel anlamda marketlerde eczanelerde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Eczane Kare Barkod Okuyucu

  Eczane otomasyon sistemleri barcod entegrasyonuna geçtikten sonra; sağlık bakanlığından, ilaç fabrikalarına, depolardan eczane ilaç barkod okuma sistemine ve son kullanıcıya kadar barkod takip sistemi oldukça verimli çalışmaktadır. İlaç takip sistemi 2009 yılında Türkiye genelinde başlayarak sahte veya kaçak ilaç satışının önüne geçmiştir


  Koyurenk.com E-ticaret