PLAYSTATİON VR İLE OYUNLARI YAŞAYIN

(15 Adet Ürün Bulundu)

Playstation VR

Nedir ?

Playstation Vr, Playstation oyun konsolu için geliştirilmiş bir sanal gerçeklik gözlüğüdür. Amaç, oyunlarda daha fazla his, oyun oynarken bulunduğunuz ortamı unutma ve daha üst seviye bir eğlence deneyimi diyebilirim. Nasıl ki Oculus Rift (oculus sanal gerçeklik gözlüğü) gücünü donanımsal açıdan üst seviye bir bilgisayardan alıyorsa, Playstation VR’da gücünü Playstation oyun konsolundan alıyor. (Şu an için yalnızca Playstation 4’e uyumlu)

 

Playstation vr ile Geleceği görün

5,7 inç OLED ekran
Hiper gerçeklikte 3D ortamların özel bir OLED ekranla yaşam buluşunu izleyin.

360 derece görüş
Hangi yöne dönerseniz dönün, Playstation VR 360 derece görüş özelliği, kesintisiz görüş alanı sayesinde sizi yaşayan, nefes alan bir dünyanın parçası yapar.

Saniyede 120 kare
Yumuşak görsellerle bir araya gelen süper düşük gecikme sizi inanılmaz biçimde içine alacak bir oyun dünyası oluşturur.

Etkileyici ses
3D ses
Yukarıdan, aşağıdan ve her yerden gelen seslerin yönünü ve mesafesini doğru bir şekilde algılayabilmenizi sağlayan en ileri 3D ses özelliğiyle seste yeni bir boyutu keşfedin.

Dahili mikrofon
Çevrimiçi arkadaşlarınızla sohbet edin, oyun içi taktikleri tartışın ve gözlüğün entegre mikrofonuyla çevrenizdeki sanal dünya algısını güçlendirin.

Eksiksiz kontrol

DUALSHOCK 4
Sevdiğiniz hassas PS4 kontrolü, PS VR ile yeni bir boyut kazanıyor; her oyun DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazıyla uyumludur; bununla birlikte, oyun içi hareketleri daha da geliştirmek için ışıklı çubuk sürekli olarak takip edilir.

PlayStation Move hareket kontrol cihazı
Oyun dünyasında ellerinizi kullanın, VR deneyimlerinizin tüm kontrolünü elinize alın. Daha da derin bir varlık algısı sayesinde oyunun içine daha fazla girin.

PS VR hedef kontrol cihazı
Uyumlu PS VR shooter oyunlarına ölümcül hassasiyet kazandıran kontrol cihazınızın sanal bir silaha dönüşmesine şahit olun ve her atışın hakkını verin.

Yukarı Git