PL-FTP-802 PoE Media Converter<br> 100Base-FX to 10/100Base-TX (SC Multimode 2 km)<br> IEEE 802.3af PoE

Kdv Dahil Fiyat:763,56 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
739,13 TL
Havale (%4 İndirim)
:
733,02 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 12942
Stok Kodu
: 67-5108-103048
Detay Özellikler
  • IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3af Ethernet üzerinden güç standartlarına uygundur
  • 10 / 100Base-TX yarı çift yönlü mod veya tam çift yönlü mod için otomatik anlaşma, bakır portunda otomatik MDI / MDI-X işlevi
  • IEEE 802.3x tam çift yönlü akış kontrolü ve yarı çift yönlü geri basınç paketleri kaybını önler
  • Ethernet bağlantı noktasına sahip cihazlara RJ-45 Ethernet kablosu üzerinden DC 48V güç sağlar
  • PoE IEEE 802.3af ekipmanını otomatik algılama; yanlış kurulum nedeniyle cihazların zarar görmesini önler
  • FTP-802'de 2 km'ye kadar (çok modlu fiber 50 µm / 125 µm, 62,5 µm / 125 µm) 100Base-FX arayüzü 
  • DIP-switch: LFP (Bağlantı Hatası Geçiş) modu seçimi
  • Kompakt boyutlu, kurulumu kolay
  • Kolay ağ teşhisi için LED göstergeleri

 

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
739,13 TL
Havale (%4 İndirim)
:
733,02 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
376,05 TL
752,11 TL
3
252,87 TL
758,60 TL
4
191,27 TL
765,09 TL
5
154,24 TL
771,20 TL
6
129,61 TL
777,69 TL
7
112,03 TL
784,18 TL
8
98,79 TL
790,28 TL
9
88,53 TL
796,77 TL
10
80,33 TL
803,27 TL
11
73,58 TL
809,37 TL
12
67,99 TL
815,86 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
378,76 TL
757,53 TL
3
255,03 TL
765,09 TL
4
193,16 TL
772,65 TL
5
156,03 TL
780,13 TL
6
131,28 TL
787,69 TL
7
113,61 TL
795,25 TL
8
100,34 TL
802,73 TL
9
90,03 TL
810,29 TL
10
81,78 TL
817,85 TL
11
75,03 TL
825,33 TL
12
69,41 TL
832,89 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
379,18 TL
758,37 TL
3
253,86 TL
761,57 TL
4
193,18 TL
772,72 TL
5
155,98 TL
779,90 TL
6
131,18 TL
787,08 TL
7
113,47 TL
794,26 TL
8
100,18 TL
801,43 TL
9
89,85 TL
808,61 TL
10
80,81 TL
808,08 TL
11
74,81 TL
822,96 TL
12
69,18 TL
830,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
378,99 TL
757,99 TL
3
255,05 TL
765,16 TL
4
193,09 TL
772,34 TL
5
155,90 TL
779,52 TL
6
131,12 TL
786,70 TL
7
113,41 TL
793,87 TL
8
100,13 TL
801,05 TL
9
89,80 TL
808,23 TL
10
81,54 TL
815,41 TL
11
74,78 TL
822,58 TL
12
69,15 TL
829,76 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
378,19 TL
756,38 TL
3
254,39 TL
763,18 TL
4
192,88 TL
771,50 TL
5
155,80 TL
778,98 TL
6
131,09 TL
786,54 TL
7
113,44 TL
794,10 TL
8
100,20 TL
801,59 TL
9
89,90 TL
809,14 TL
10
81,67 TL
816,70 TL
11
74,93 TL
824,19 TL
12
69,31 TL
831,75 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
375,98 TL
751,95 TL
3
252,69 TL
758,06 TL
4
191,04 TL
764,17 TL
5
154,04 TL
770,20 TL
6
129,36 TL
776,16 TL
7
111,92 TL
783,41 TL
8
98,67 TL
789,37 TL
9
88,36 TL
795,25 TL
10
80,11 TL
801,05 TL
11
73,34 TL
806,78 TL
12
67,71 TL
812,50 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git