PL-ICS-105A RS-232/422/485 over Fast Ethernet Media Converter (SFP) – Vary on module

Kdv Dahil Fiyat:715,93 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
687,29 TL
Havale (%4 İndirim)
:
687,29 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 12135
Stok Kodu
: 67-178-103814
Detay Özellikler

Seri Arayüz
• 1 x RS-232 / 422 / 485 port <-> 1 x 100Base-FX (haricen modül temin edilmelidir.) Media Converter
• RS-232 arayüzlü cihazları Ethernet üzerinden denetleme imkanı
• RS-232, 4-tel RS-422 ya da 2/4-tel RS485 çalışabilme özelliği
• Asenkron seri veri transfer hızlarını destekler. Maksimum 921600bps ile sınırlıdır.

Ethernet Arayüzü
• IEEE 802.3u 100Base-FX standartlarını destekler.
• Takılacak fiber modüle bağlı olarak SC / LC, multi-mode / single-mode fiber destekler.

Diğer Özellikler
• Standart TCP / IP arayüze sahip
• Desteklenen Protokoller: ARP, ICMP,TCP / IP, UDP, HTTP server, DHCP client, Telnet server/client
• Web tabanlı uzaktan yönetim özelliği
• Web üzerinden seri çalışma seçeneği seçilebilir.
• PLANET Smart Discovery yazılımıyla network üzerindeki diğer PLANET cihazlar otomatik olarak tespit edilir.
• Firmware upgrade via HTTP protokolü üzerinden firmware yazılım güncellemesi yapılabilir.

Donanım
• Kompakt boyut
•Duvar'a ya da kabinet'e monte edilebilir
•Planet MC-700 / MC-1500 / MC-1500R / MC-1500R48 şasilerine monte edilebilir.
• LED göstergeleri sayesinde cihazın çalışması hakkında bilgi edinmek mümkün.
• Önpanelde yer alan reset düğmesi ile cihazı fabrika ayarlarına döndürmek mümkün.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
687,29 TL
Havale (%4 İndirim)
:
687,29 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
348,12 TL
696,24 TL
3
233,15 TL
699,46 TL
4
175,58 TL
702,33 TL
5
141,04 TL
705,19 TL
6
118,07 TL
708,41 TL
7
101,61 TL
711,28 TL
8
89,27 TL
714,14 TL
9
79,95 TL
719,51 TL
10
72,02 TL
720,23 TL
11
65,74 TL
723,09 TL
12
60,53 TL
726,31 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
352,06 TL
704,12 TL
3
236,50 TL
709,49 TL
4
178,62 TL
714,50 TL
5
144,05 TL
720,23 TL
6
121,66 TL
729,96 TL
7
105,02 TL
735,12 TL
8
91,89 TL
735,12 TL
9
82,24 TL
740,20 TL
10
74,53 TL
745,28 TL
11
68,22 TL
750,44 TL
12
62,96 TL
755,52 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
351,31 TL
702,61 TL
3
235,49 TL
706,48 TL
4
177,60 TL
710,42 TL
5
142,86 TL
714,28 TL
6
119,70 TL
718,22 TL
7
103,16 TL
722,09 TL
8
90,75 TL
726,02 TL
9
81,10 TL
729,89 TL
10
73,38 TL
733,83 TL
11
67,06 TL
737,69 TL
12
62,35 TL
748,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
352,92 TL
705,84 TL
3
236,97 TL
710,92 TL
4
179,02 TL
716,07 TL
5
144,23 TL
721,16 TL
6
121,05 TL
726,31 TL
7
104,48 TL
731,39 TL
8
92,07 TL
736,55 TL
9
82,40 TL
741,63 TL
10
74,67 TL
746,71 TL
11
68,35 TL
751,87 TL
12
63,08 TL
756,95 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
351,66 TL
703,33 TL
3
236,16 TL
708,48 TL
4
178,39 TL
713,57 TL
5
143,73 TL
718,65 TL
6
120,63 TL
723,81 TL
7
104,17 TL
729,17 TL
8
91,76 TL
734,04 TL
9
82,13 TL
739,13 TL
10
74,42 TL
744,21 TL
11
68,12 TL
749,36 TL
12
62,88 TL
754,59 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git