PL-ISW-621TS15 Endüstriyel Tip Yönetilemeyen Ethernet Switch (Industrial Unmanaged Ethernet Switch)<br> 4-Port 10/100Base-TX <br> 2-Port 100Base-FX Single-mode SC 15 km<br> IP30, 40~75 Derece C

Kdv Dahil Fiyat:966,79 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
928,12 TL
Havale (%4 İndirim)
:
928,12 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 16387
Stok Kodu
: 67-178-97665
Detay Özellikler

Fiziksel Bağlantı Noktası
• ISW-621T serisi için otomatik MDI / MDI-X fonksiyonlu 4 portlu 10 / 100Base-TX RJ-45 
• 2 km'ye kadar ISW-621T üzerinde 2 portlu 100Base-FX arabirimi (çok modlu fiber 62.5 / 125μm, 50 / 125µm) iletim mesafesi 
• ISW-621TS15 üzerinde 15km'ye kadar (tek modlu fiber 9 / 125µm) iletim mesafesi 

2 Katlı 100Base-FX arabirimi Katman 2 Özellikler
• IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100Base ile uyumludur -TX, 100Base-FX Ethernet standardı 
• Her bakır portu için otomatik görüşme ve 10 / 100Mbps yarım / tam dupleks modunu destekler 
• Yüksek performanslı Depolama ve İleri mimarisi 
• Arka basınç (yarım dupleks) ve IEEE 802.3x duraklama çerçevesi ile paket kaybını önler akış kontrolü (tam çift yönlü) 
• Arka Panel (Anahtarlama Kumaşı): 1.2Gbps
• 2K mutlak MAC adreslerini destekleyen entegre adres arama motoru 
• 1Mbit yonga çerçeve tamponu 
• Otomatik adres öğrenme ve adresleme yaşlanma 
• CSMA / CD Protokolü 

Endüstriyel Kasa / Kurulum
• IP30 metal kasa / koruma 
• DIN ray ve duvara montaj tasarımı 
• 12 ila 48V DC, polarite tersine korumalı yedek güç ve 
master ve slave güç için bağlanabilir çıkarılabilir terminal bloğu 
• EFT korumasını destekler Güç hattı için 
6KV DC'yi destekler • 6KV DC Ethernet ESD korumasını destekler 
• -40 ila 75 derece C çalışma sıcaklığı

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
928,12 TL
Havale (%4 İndirim)
:
928,12 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
468,89 TL
937,79 TL
3
313,72 TL
941,17 TL
4
236,86 TL
947,45 TL
5
190,46 TL
952,29 TL
6
158,71 TL
952,29 TL
7
137,15 TL
960,02 TL
8
120,55 TL
964,37 TL
9
107,42 TL
966,79 TL
10
97,26 TL
972,59 TL
11
88,77 TL
976,46 TL
12
81,77 TL
981,29 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
474,60 TL
949,19 TL
3
318,40 TL
955,19 TL
4
240,49 TL
961,96 TL
5
193,59 TL
967,95 TL
6
162,37 TL
974,23 TL
7
140,06 TL
980,42 TL
8
123,27 TL
986,13 TL
9
110,32 TL
992,89 TL
10
99,92 TL
999,18 TL
11
91,41 TL
1.005,46 TL
12
84,35 TL
1.012,23 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
491,37 TL
982,74 TL
3
325,65 TL
976,94 TL
4
242,91 TL
971,62 TL
5
193,74 TL
968,72 TL
6
162,50 TL
975,01 TL
7
140,07 TL
980,52 TL
8
123,31 TL
986,51 TL
9
110,27 TL
992,41 TL
10
99,84 TL
998,40 TL
11
91,30 TL
1.004,30 TL
12
84,19 TL
1.010,30 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
475,66 TL
951,32 TL
3
319,04 TL
957,12 TL
4
240,97 TL
963,89 TL
5
193,94 TL
969,69 TL
6
162,74 TL
976,46 TL
7
140,35 TL
982,45 TL
8
123,58 TL
988,64 TL
9
110,55 TL
994,92 TL
10
100,11 TL
1.001,11 TL
11
91,58 TL
1.007,40 TL
12
84,59 TL
1.015,13 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
475,18 TL
950,35 TL
3
319,04 TL
957,12 TL
4
240,73 TL
962,92 TL
5
193,78 TL
968,92 TL
6
162,58 TL
975,49 TL
7
140,18 TL
981,29 TL
8
123,46 TL
987,67 TL
9
110,44 TL
993,96 TL
10
102,67 TL
1.026,73 TL
11
94,13 TL
1.035,43 TL
12
87,01 TL
1.044,13 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
505,39 TL
1.010,78 TL
3
338,86 TL
1.016,58 TL
4
256,56 TL
1.026,25 TL
5
207,18 TL
1.035,92 TL
6
174,01 TL
1.044,04 TL
7
150,34 TL
1.052,35 TL
8
133,24 TL
1.065,89 TL
9
119,51 TL
1.075,55 TL
10
108,67 TL
1.086,67 TL
11
99,76 TL
1.097,31 TL
12
92,17 TL
1.106,01 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git