PL-ISW-511TS15 Endüstriyel Tip Yönetilemeyen Ethernet Switch (Industrial Unmanaged Ethernet Switch)<br> 4-Port 10/100Base-TX<br> 1-Port 100Base-FX Single-mode SC 15 km<br> IP30, -40~75 Derece C

Kdv Dahil Fiyat:2.133,06 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
2.069,07 TL
Havale (%4 İndirim)
:
2.047,74 TL

Kargo Fiyatı:47,20 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 36154
Stok Kodu
: 67-178-97667
Detay Özellikler

Yüksek Performans Verileri Toplamak ve İletmek için Endüstriyel Anahtar

 

ISW-511T ve ISW-511TS15, otomatik MDI / MDIX özelliği sunan dört adet 10 / 100Mbps bağlantı noktası ve 1Gps engelleyici olmayan anahtarlı kumaş ve 2K MAC adres tablosu sağlayan bir 100Base-FX optik fiber SC arabirimiyle donatılmıştır. Paket hız kaybı riski olmadan tel hız paketleri aktarımı. İnce tip IP 30 metal şekline sahip olan ISW-511T / ISW-511TS15, Ağır Endüstriyel zorlu ortamlar için idealdir. 

 

Fiziksel Liman

  • ISW-511T serisi için otomatik MDI / MDI-X fonksiyonlu 4 Portlu 10 / 100Base-TX RJ-45
  • ISW-511T'de 1km'ye kadar 100Base-FX arayüzü 2 km'ye kadar (Multimode fiber 62.5 / 125μm, 50 / 125µm) iletim mesafesi
  • ISW-511TS15 üzerinde 15km'ye kadar 1-Port 100Base-FX arayüzü
  • (Tek modlu fiber 9 / 125µm) iletim mesafesi Katman 2 Özellikleri
  • IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX Ethernet standardına uygundur
  • Her bakır bağlantı noktası için Otomatik Anlaşma ve 10 / 100Mbps yarım / tam dupleks modunu destekler
  • Yüksek performanslı Mağaza ve İleri mimarisi, yayın fırtına kontrolü, runt / CRC filtreleme hatalı paketleri ortadan kaldırır
  • ağ bant genişliğini optimize etmek için
  • Paket basıncını arka basınç (Half-Duplex) ve IEEE 802.3x PAUSE çerçeve akış kontrolüyle (Full-Duplex) önler
  • Backplane (Anahtarlama Kumaşı): 1Gbps
  • Entegre adres arama motoru, 2K mutlak MAC adreslerini destekler
  • 1Mbit yonga çerçeve tampon
  • Otomatik adres öğrenme ve yaşlanma adresi
  • CSMA / CD Protokolü


Endüstriyel Kasa / Kurulum

  • IP-30 Metal Kasa / Koruma
  • DIN Ray ve Duvara Montaj Tasarımı
  • 12 ila 48V DC, polarite ters koruması ile yedek güç ve master ve slave güç için bağlanabilir çıkarılabilir terminal bloğu
  • Güç hattı için EFT koruması 6KV DC'yi destekler
  • 6KV DC Ethernet ESD korumasını destekler
  • -40 ila 75 derece C geniş çalışma sıcaklığı
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
2.069,07 TL
Havale (%4 İndirim)
:
2.047,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.046,27 TL
2.092,53 TL
3
702,49 TL
2.107,46 TL
4
530,60 TL
2.122,39 TL
5
427,47 TL
2.137,33 TL
6
358,71 TL
2.152,26 TL
7
309,60 TL
2.167,19 TL
8
272,77 TL
2.182,12 TL
9
244,12 TL
2.197,05 TL
10
221,20 TL
2.211,98 TL
11
202,45 TL
2.226,91 TL
12
186,82 TL
2.241,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.047,97 TL
2.095,94 TL
3
703,84 TL
2.111,52 TL
4
531,83 TL
2.127,30 TL
5
428,57 TL
2.142,87 TL
6
359,78 TL
2.158,66 TL
7
310,60 TL
2.174,23 TL
8
273,75 TL
2.190,01 TL
9
245,06 TL
2.205,58 TL
10
222,14 TL
2.221,37 TL
11
203,36 TL
2.236,94 TL
12
187,73 TL
2.252,72 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.051,60 TL
2.103,20 TL
3
706,04 TL
2.118,13 TL
4
533,27 TL
2.133,06 TL
5
431,26 TL
2.156,31 TL
6
366,46 TL
2.198,76 TL
7
316,97 TL
2.218,81 TL
8
279,86 TL
2.238,86 TL
9
250,99 TL
2.258,91 TL
10
227,90 TL
2.278,96 TL
11
209,00 TL
2.299,01 TL
12
193,26 TL
2.319,06 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.052,24 TL
2.104,48 TL
3
706,68 TL
2.120,05 TL
4
533,96 TL
2.135,83 TL
5
430,28 TL
2.151,40 TL
6
361,20 TL
2.167,19 TL
7
311,82 TL
2.182,76 TL
8
274,82 TL
2.198,54 TL
9
246,01 TL
2.214,12 TL
10
222,99 TL
2.229,90 TL
11
204,13 TL
2.245,47 TL
12
188,44 TL
2.261,26 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.048,51 TL
2.097,01 TL
3
704,19 TL
2.112,58 TL
4
534,44 TL
2.137,75 TL
5
428,79 TL
2.143,94 TL
6
359,95 TL
2.159,72 TL
7
310,76 TL
2.175,29 TL
8
273,88 TL
2.191,08 TL
9
245,18 TL
2.206,65 TL
10
222,24 TL
2.222,44 TL
11
203,46 TL
2.238,01 TL
12
187,82 TL
2.253,79 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.050,32 TL
2.100,64 TL
3
705,90 TL
2.117,70 TL
4
533,69 TL
2.134,77 TL
5
430,32 TL
2.151,62 TL
6
361,38 TL
2.168,26 TL
7
312,65 TL
2.188,52 TL
8
275,64 TL
2.205,16 TL
9
246,84 TL
2.221,58 TL
10
223,78 TL
2.237,79 TL
11
204,89 TL
2.253,79 TL
12
189,15 TL
2.269,79 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git