Geçici olarak temin edilemiyor!

PL-ICS-2105A Endüstriyel Tip Media Converter<br> RS-232/RS-422/RS-485 over 100Base-FX (Fiber, SFP modüle göre değişir)<br> Industrial RS-232/ RS-422/ RS-485 over Ethernet Media Converter

Kdv Dahil Fiyat:2.181,32 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
2.115,88 TL
Havale (%4 İndirim)
:
2.094,07 TL

Kargo Fiyatı:27,26 TL

Kazanacağınız Puan : 36972
Stok Kodu
: 1083-5108-97702
Detay Özellikler

Seri Arabirim
- Bir adet RS-232 portu ve bir adet RS-422/485 portu, bir 100Base-FX Ortam Dönüşümü 
- Ethernet için RS-232 / RS-422 / RS-485 için etkin - 
DB9 arabirimiyle RS-232'yi destekler, 4-kablolu RS-422 veya 2-kablolu RS-485, terminal 
bloğu ile çalışır 
- 921600bps 

Ethernet Arabirimine kadar seri veri hızları - 
IEEE 802.3 ile uyumludur, IEEE 802.3u 100Base-FX standardı - 
100Base-FX multi-mode SC konnektörü destekler ICS-2102 
-Supports 100Base-FX tek modlu SC konnektörü için 2 km'ye kadar mesafe, ICS-2102S15 için 15 km'ye kadar mesafe
- 100Base-FX tek mod LC konnektörü destekler, mesafe 
ICS-2105A 

Akıllı Fonksiyonlar için SFP modülüne bağlı olarak değişir - 
Standart TCP / IP arayüzü ve çok yönlü çalışma modları - 
Yazılım Protokolü ARP, ICMP, TCP / IP, UDP, HTTP sunucusunu destekler, DHCP istemcisi, Telnet sunucusu / istemcisi 
- Uzaktan yönetim için IP tabanlı Web arabirimi 
- Web yönetimi aracılığıyla seçilen Seri Çalışma modu - 
Ağ üzerinden iki seri aygıtı bağlamak için Otomatik Bağlantı modu 
—PLANET Smart Discovery yardımcı programı, istemci aygıtlarını otomatik olarak bulur. ağ 
- HTTP protokolü üzerinden 

donanım güncellemesi Donanım-
kolay teşhis için LED göstergeleri
–Reset Fabrika ayarlarına sıfırlamak için ön paneldeki Reset butonu 

Endüstriyel Kasa / Kurulum
–IP30 Metal kasa koruması 
–DIN Ray ve Duvara Montaj Tasarımı 
–12 ila 48V DC / 24V AC, polarite ters koruma fonksiyonu ile yedek güç ve bağlanabilir 
terminal bloğu master ve slave güç - 
EFT korumasını destekler Güç hattı için 
6000 VDC - 6000 VDC Ethernet ESD korumasını 
destekler - 10 ila 60 Derece C çalışma sıcaklığı

 

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
2.115,88 TL
Havale (%4 İndirim)
:
2.094,07 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.074,30 TL
2.148,60 TL
3
722,38 TL
2.167,14 TL
4
546,42 TL
2.185,68 TL
5
440,63 TL
2.203,13 TL
6
370,28 TL
2.221,67 TL
7
320,03 TL
2.240,22 TL
8
282,21 TL
2.257,67 TL
9
252,91 TL
2.276,21 TL
10
229,47 TL
2.294,75 TL
11
210,20 TL
2.312,20 TL
12
194,23 TL
2.330,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.076,81 TL
2.153,62 TL
3
724,34 TL
2.173,03 TL
4
548,11 TL
2.192,44 TL
5
442,42 TL
2.212,08 TL
6
371,92 TL
2.231,49 TL
7
321,56 TL
2.250,90 TL
8
283,79 TL
2.270,32 TL
9
254,44 TL
2.289,95 TL
10
230,94 TL
2.309,36 TL
11
211,71 TL
2.328,78 TL
12
195,68 TL
2.348,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.080,30 TL
2.160,60 TL
3
726,38 TL
2.179,14 TL
4
549,42 TL
2.197,68 TL
5
445,60 TL
2.228,00 TL
6
374,75 TL
2.248,50 TL
7
324,14 TL
2.269,01 TL
8
286,19 TL
2.289,51 TL
9
256,67 TL
2.310,02 TL
10
230,85 TL
2.308,49 TL
11
213,73 TL
2.351,03 TL
12
197,63 TL
2.371,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.082,70 TL
2.165,40 TL
3
727,25 TL
2.181,76 TL
4
550,29 TL
2.201,17 TL
5
444,16 TL
2.220,80 TL
6
373,37 TL
2.240,22 TL
7
323,99 TL
2.267,92 TL
8
284,88 TL
2.279,04 TL
9
255,41 TL
2.298,68 TL
10
231,81 TL
2.318,09 TL
11
212,50 TL
2.337,50 TL
12
196,41 TL
2.356,92 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.077,35 TL
2.154,71 TL
3
724,71 TL
2.174,12 TL
4
548,38 TL
2.193,54 TL
5
442,63 TL
2.213,17 TL
6
372,10 TL
2.232,58 TL
7
321,71 TL
2.251,99 TL
8
283,93 TL
2.271,41 TL
9
254,56 TL
2.291,04 TL
10
231,05 TL
2.310,45 TL
11
211,81 TL
2.329,87 TL
12
195,77 TL
2.349,28 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.074,08 TL
2.148,16 TL
3
721,87 TL
2.165,61 TL
4
545,77 TL
2.183,07 TL
5
440,06 TL
2.200,30 TL
6
369,55 TL
2.217,31 TL
7
319,72 TL
2.238,03 TL
8
281,88 TL
2.255,05 TL
9
252,43 TL
2.271,84 TL
10
228,84 TL
2.288,42 TL
11
209,53 TL
2.304,78 TL
12
193,43 TL
2.321,14 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git