LG-033158 ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:49,33 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
48,47 TL
Havale (%4 İndirim)
:
47,36 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 837
Stok Kodu
: 642-4983-94436
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Erkek/Dişi
Çıkış Ucu
: ST
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 3m
Detay Özellikler

Maks. optik kayıplar: 0.3 dB
62.5/125 μm, OM 1 tip Multimode kurulum için
Turuncu

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
48,47 TL
Havale (%4 İndirim)
:
47,36 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,49 TL
48,98 TL
3
16,34 TL
49,03 TL
4
12,52 TL
50,07 TL
5
10,11 TL
50,56 TL
6
8,53 TL
51,16 TL
7
7,39 TL
51,70 TL
8
6,53 TL
52,24 TL
9
5,86 TL
52,78 TL
10
5,33 TL
53,33 TL
11
4,90 TL
53,87 TL
12
4,53 TL
54,33 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,01 TL
50,01 TL
3
16,88 TL
50,65 TL
4
12,82 TL
51,29 TL
5
10,38 TL
51,90 TL
6
8,76 TL
52,57 TL
7
7,60 TL
53,21 TL
8
6,73 TL
53,84 TL
9
6,05 TL
54,48 TL
10
5,51 TL
55,12 TL
11
5,07 TL
55,76 TL
12
4,70 TL
56,40 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,82 TL
49,64 TL
3
16,77 TL
50,30 TL
4
12,74 TL
50,95 TL
5
10,32 TL
51,59 TL
6
8,70 TL
52,22 TL
7
7,55 TL
52,84 TL
8
6,68 TL
53,44 TL
9
6,00 TL
54,04 TL
10
5,46 TL
54,62 TL
11
5,02 TL
55,20 TL
12
4,65 TL
55,76 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,95 TL
49,90 TL
3
16,79 TL
50,37 TL
4
12,67 TL
50,66 TL
5
10,22 TL
51,11 TL
6
8,62 TL
51,75 TL
7
7,43 TL
52,04 TL
8
6,56 TL
52,51 TL
9
5,90 TL
53,13 TL
10
5,35 TL
53,49 TL
11
4,90 TL
53,89 TL
12
4,54 TL
54,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,85 TL
51,70 TL
3
17,40 TL
52,19 TL
4
13,25 TL
52,98 TL
5
10,68 TL
53,42 TL
6
9,00 TL
54,02 TL
7
7,84 TL
54,90 TL
8
6,94 TL
55,50 TL
9
6,22 TL
55,99 TL
10
5,69 TL
56,85 TL
11
5,22 TL
57,37 TL
12
4,82 TL
57,86 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,85 TL
51,70 TL
3
17,40 TL
52,19 TL
4
13,25 TL
52,98 TL
5
10,68 TL
53,42 TL
6
9,00 TL
54,02 TL
7
7,84 TL
54,90 TL
8
6,94 TL
55,50 TL
9
6,22 TL
55,99 TL
10
5,69 TL
56,85 TL
11
5,22 TL
57,37 TL
12
4,82 TL
57,86 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git