Geçici Olarak Temin Edilemiyor!

LG-033157 ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:62,94 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
61,05 TL
Havale (%4 İndirim)
:
60,42 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

Kazanacağınız Puan : 1067
Stok Kodu
: 642-4983-89607
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: ST
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

Maks. optik kayıplar: 0.3 dB
62.5/125 μm, OM 1 tip Multimode kurulum için
Turuncu

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
61,05 TL
Havale (%4 İndirim)
:
60,42 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,81 TL
61,62 TL
3
20,67 TL
62,00 TL
4
15,60 TL
62,41 TL
5
12,56 TL
62,78 TL
6
10,45 TL
62,69 TL
7
9,08 TL
63,57 TL
8
8,00 TL
63,98 TL
9
7,15 TL
64,36 TL
10
6,48 TL
64,77 TL
11
5,92 TL
65,14 TL
12
5,46 TL
65,55 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,18 TL
62,35 TL
3
20,98 TL
62,93 TL
4
15,88 TL
63,54 TL
5
12,83 TL
64,13 TL
6
10,79 TL
64,72 TL
7
9,33 TL
65,31 TL
8
8,23 TL
65,87 TL
9
7,39 TL
66,50 TL
10
6,71 TL
67,09 TL
11
6,15 TL
67,68 TL
12
5,69 TL
68,27 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,17 TL
62,34 TL
3
20,95 TL
62,86 TL
4
15,62 TL
62,48 TL
5
12,79 TL
63,93 TL
6
10,74 TL
64,46 TL
7
9,28 TL
64,99 TL
8
8,19 TL
65,53 TL
9
7,34 TL
66,06 TL
10
6,66 TL
66,59 TL
11
6,10 TL
67,12 TL
12
5,64 TL
67,65 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,24 TL
62,48 TL
3
21,02 TL
63,07 TL
4
15,92 TL
63,66 TL
5
12,85 TL
64,26 TL
6
10,81 TL
64,85 TL
7
9,35 TL
65,44 TL
8
8,25 TL
66,03 TL
9
7,40 TL
66,62 TL
10
6,72 TL
67,21 TL
11
6,16 TL
67,81 TL
12
5,70 TL
68,40 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,08 TL
62,16 TL
3
20,91 TL
62,72 TL
4
15,82 TL
63,28 TL
5
12,77 TL
63,83 TL
6
10,73 TL
64,39 TL
7
9,28 TL
64,95 TL
8
8,19 TL
65,51 TL
9
7,34 TL
66,07 TL
10
6,66 TL
66,63 TL
11
6,11 TL
67,19 TL
12
5,63 TL
67,55 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git