Geçici olarak temin edilemiyor!

HPE Q2R49A MSA 1050 SAS 4x1.2 Bdl/TVlite

Kdv Dahil Fiyat:33.429,21 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
32.660,34 TL
Havale (%4 İndirim)
:
32.092,04 TL
Kargo Bedava
Stok Kodu
: 2012-47-102794
Detay Özellikler

Kapasite

  • 576 TB maksimum genişleme dahil, modele bağlı olarak

Sürücü açıklaması

  • 96 SFF veya 48 LFF Modele bağlı olarak genişleme dahil maksimum

Ana bilgisayar arayüzü

  • 8 Gb Fiber Kanal, sistem başına 4 bağlantı noktası veya 1 Gb iSCSI, sistem başına 4 bağlantı noktası veya 10 Gb iSCSI, sistem başına 4 bağlantı noktası veya 12 Gb SAS, modele bağlı olarak sistem başına 4 bağlantı noktası

Depolama denetleyicisi

  • 2 HPE MSA 1050 2 Bağlantı Noktalı 8 Gb FC Denetleyicileri veya 2 HPE MSA 1050 2 Bağlantı Noktalı 1 Gb iSCSI Denetleyicileri ya da 2 HPE MSA 1050 2 Bağlantı Noktalı 10 Gb iSCSI Denetleyicileri ya da 2 HPE MSA 1050 2 Bağlantı Noktalı 10 Gb SAS Denetleyicileri model

Depolama genişletme seçenekleri

  • HPE MSA 2050 SFF Disk Muhafazası veya HPE MSA 2050 LFF Disk Muhafazası

Kümeleme desteği

  • Windows, Linux, HP-UX

SAN yedekleme desteği

  • Evet

Depolama yansıtma desteği

  • Yok hayır

Systems Insight Manager desteği

  • Evet

Uyumlu işletim sistemleri

  • Microsoft Windows Sunucusu 2019 Microsoft Windows Sunucusu 2016 Microsoft Windows Sunucusu 2012 Red Hat Linux SuSE SLES Linux VMware HP-UX Ayrıntılı bilgi: //www.hpe.com/storage/spock

Form faktörü

2U raf yüksekliği

Ürün boyutları (H x W x D)

3,5 x 19,5 x 17,6 inç

 

  MSA KİT LİSTESİ  
 
  Üretici kodu   Uyumlu olduğu modeller
Gbic C8R24B HPE C8R24B MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR 2050 , 2040 , 2042
Gbic C8R24BR HPE C8R24BR MSA 16Gb SW FC SFP 4pk REMAN XCVR
Disk J9F48A HPE J9F48A MSA 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD SFF OLAN MODELLER
Disk J9F49A HPE J9F49A MSA 1.8TB 12G SAS 10K 2.5in 512e HDD
Disk Q2R41A HPE Q2R41A MSA 2.4TB 12G SAS 10K 2.5in 512e HDD
Disk K2Q82A HPE K2Q82A MSA 4TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD LFF OLAN MODELLER
Disk M0S90A HPE M0S90A MSA 8TB SAS 7.2K LFF 3.5IN 512E MIDLINE WARRANTY
Disk Q2R42A HPE Q2R42A MSA 12TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD
Kablo AJ836A HPE AJ836A 5M MULTI-MODE OM3 LC/LC FC CABLE HEPSİ İLE UYUMLUDUR 
Kablo QK735A HPE QK735A 15M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL CABLE
Kablo QK734A HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL CABLE
HBA P9D94A HPE P9D94A STOREFABRIC SN1100Q 16GB 2P FC HBA  
HBA P9D93A HPE P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA  
HBA AK344A HPE AK344A 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA  
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
32.660,34 TL
Havale (%4 İndirim)
:
32.092,04 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16.597,60 TL
33.195,21 TL
3
11.076,21 TL
33.228,63 TL
4
8.482,66 TL
33.930,65 TL
5
6.852,99 TL
34.264,94 TL
6
5.777,68 TL
34.666,09 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16.945,27 TL
33.890,53 TL
3
11.441,70 TL
34.325,11 TL
4
8.689,09 TL
34.756,35 TL
5
7.033,51 TL
35.167,53 TL
6
5.937,03 TL
35.622,17 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16.819,91 TL
33.639,81 TL
3
11.362,59 TL
34.087,77 TL
4
8.632,26 TL
34.529,03 TL
5
6.992,72 TL
34.963,61 TL
6
5.898,03 TL
35.388,16 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16.906,82 TL
33.813,65 TL
3
11.377,07 TL
34.131,22 TL
4
8.582,95 TL
34.331,80 TL
5
6.926,53 TL
34.632,66 TL
6
5.844,54 TL
35.067,24 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17.516,91 TL
35.033,81 TL
3
11.789,37 TL
35.368,10 TL
4
8.975,74 TL
35.902,97 TL
5
7.240,77 TL
36.203,83 TL
6
6.100,83 TL
36.604,98 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17.516,91 TL
35.033,81 TL
3
11.789,37 TL
35.368,10 TL
4
8.975,74 TL
35.902,97 TL
5
7.240,77 TL
36.203,83 TL
6
6.100,83 TL
36.604,98 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git