Tükendi!

HPE C8R23A MSA 2040 8GB SHORT WAVE FIBRE CHANNEL SFP 4-PACK TR

Kdv Dahil Fiyat:1.984,35 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
1.904,98 TL
Havale (%4 İndirim)
:
1.904,98 TL

Kargo Fiyatı:16,52 TL

Stok Kodu
: 2026-47-67081
Detay Özellikler

Marka : HPE
Çalıştırma nem aralığı : 10 - 80%
Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) : -40 - 85 °C
Çalışma ısısı aralığı : 0 - 70 °C
Çalışmama nemi : 10 - 85%
Yükseklik : 8,5 mm
Genişlik : 13,4 mm
Derinlik : 56,5 mm
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri : MSA
Girdi voltajı : 3.3
Arayüz : SFP+
Veri transfer hızı (maks) : 8000 Mbit/s
SFP alıcıverici türü : SW
İçerikteki ürün sayısı : 4 adet
Kablo tipi : Çok-modlu
Desteklenen ürünler : HP MSA 2040
Çalışırken Takma desteği : Evet
Auto MDI/MDI-X : Evet
Fiber kablo çapı destekli : 50/125, 62.5/125

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
1.904,98 TL
Havale (%4 İndirim)
:
1.904,98 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
963,90 TL
1.927,80 TL
3
644,91 TL
1.934,74 TL
4
485,67 TL
1.942,68 TL
5
389,92 TL
1.949,62 TL
6
325,76 TL
1.954,58 TL
7
280,64 TL
1.964,51 TL
8
247,42 TL
1.979,39 TL
9
219,16 TL
1.972,44 TL
10
197,94 TL
1.979,39 TL
11
182,20 TL
2.004,19 TL
12
167,02 TL
2.004,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
973,72 TL
1.947,44 TL
3
653,31 TL
1.959,94 TL
4
493,11 TL
1.972,44 TL
5
396,99 TL
1.984,95 TL
6
332,91 TL
1.997,45 TL
7
287,14 TL
2.009,95 TL
8
252,81 TL
2.022,45 TL
9
226,11 TL
2.034,95 TL
10
204,75 TL
2.047,45 TL
11
187,27 TL
2.059,95 TL
12
172,70 TL
2.072,46 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
973,72 TL
1.947,44 TL
3
652,72 TL
1.958,16 TL
4
492,27 TL
1.969,07 TL
5
395,96 TL
1.979,79 TL
6
331,78 TL
1.990,70 TL
7
285,92 TL
2.001,42 TL
8
251,54 TL
2.012,33 TL
9
224,78 TL
2.023,04 TL
10
203,40 TL
2.033,96 TL
11
185,88 TL
2.044,67 TL
12
172,80 TL
2.073,65 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
976,30 TL
1.952,60 TL
3
654,84 TL
1.964,51 TL
4
494,60 TL
1.978,40 TL
5
398,06 TL
1.990,30 TL
6
334,03 TL
2.004,19 TL
7
288,07 TL
2.016,50 TL
8
253,65 TL
2.029,20 TL
9
226,90 TL
2.042,09 TL
10
205,48 TL
2.054,79 TL
11
187,97 TL
2.067,69 TL
12
173,63 TL
2.083,57 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
975,31 TL
1.950,62 TL
3
654,84 TL
1.964,51 TL
4
494,10 TL
1.976,41 TL
5
397,74 TL
1.988,72 TL
6
333,70 TL
2.002,21 TL
7
287,73 TL
2.014,12 TL
8
253,40 TL
2.027,21 TL
9
226,68 TL
2.040,11 TL
10
210,74 TL
2.107,38 TL
11
193,20 TL
2.125,24 TL
12
178,59 TL
2.143,10 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.037,32 TL
2.074,64 TL
3
695,51 TL
2.086,54 TL
4
526,60 TL
2.106,39 TL
5
425,25 TL
2.126,23 TL
6
357,15 TL
2.142,90 TL
7
308,57 TL
2.159,96 TL
8
273,47 TL
2.187,75 TL
9
245,29 TL
2.207,59 TL
10
223,04 TL
2.230,41 TL
11
204,75 TL
2.252,24 TL
12
189,17 TL
2.270,10 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git