FIB-4FI-5STSC2 ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM2

Kdv Dahil Fiyat:22,57 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
21,67 TL
Havale (%4 İndirim)
:
21,67 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 383
Stok Kodu
: 642-104-102084
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: ST
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: ST
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM2  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
21,67 TL
Havale (%4 İndirim)
:
21,67 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
10,95 TL
21,89 TL
3
7,32 TL
21,97 TL
4
5,53 TL
22,12 TL
5
4,45 TL
22,23 TL
6
3,71 TL
22,23 TL
7
3,20 TL
22,41 TL
8
2,81 TL
22,51 TL
9
2,51 TL
22,57 TL
10
2,27 TL
22,71 TL
11
2,07 TL
22,80 TL
12
1,91 TL
22,91 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,08 TL
22,16 TL
3
7,43 TL
22,30 TL
4
5,61 TL
22,46 TL
5
4,52 TL
22,60 TL
6
3,79 TL
22,74 TL
7
3,27 TL
22,89 TL
8
2,88 TL
23,02 TL
9
2,58 TL
23,18 TL
10
2,33 TL
23,33 TL
11
2,13 TL
23,47 TL
12
1,97 TL
23,63 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,47 TL
22,94 TL
3
7,60 TL
22,81 TL
4
5,67 TL
22,68 TL
5
4,52 TL
22,62 TL
6
3,79 TL
22,76 TL
7
3,27 TL
22,89 TL
8
2,88 TL
23,03 TL
9
2,57 TL
23,17 TL
10
2,33 TL
23,31 TL
11
2,13 TL
23,45 TL
12
1,97 TL
23,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,10 TL
22,21 TL
3
7,45 TL
22,34 TL
4
5,63 TL
22,50 TL
5
4,53 TL
22,64 TL
6
3,80 TL
22,80 TL
7
3,28 TL
22,94 TL
8
2,89 TL
23,08 TL
9
2,58 TL
23,23 TL
10
2,34 TL
23,37 TL
11
2,14 TL
23,52 TL
12
1,97 TL
23,70 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,09 TL
22,19 TL
3
7,45 TL
22,34 TL
4
5,62 TL
22,48 TL
5
4,52 TL
22,62 TL
6
3,80 TL
22,77 TL
7
3,27 TL
22,91 TL
8
2,88 TL
23,06 TL
9
2,58 TL
23,20 TL
10
2,40 TL
23,97 TL
11
2,20 TL
24,17 TL
12
2,03 TL
24,38 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,80 TL
23,60 TL
3
7,91 TL
23,73 TL
4
5,99 TL
23,96 TL
5
4,84 TL
24,18 TL
6
4,06 TL
24,37 TL
7
3,51 TL
24,57 TL
8
3,11 TL
24,88 TL
9
2,79 TL
25,11 TL
10
2,54 TL
25,37 TL
11
2,33 TL
25,62 TL
12
2,15 TL
25,82 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git