DK-2932-20 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

Kdv Dahil Fiyat:135,31 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
129,90 TL
Havale (%4 İndirim)
:
129,90 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2294
Stok Kodu
: 642-164-46504
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 20m
Detay Özellikler

• LC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
129,90 TL
Havale (%4 İndirim)
:
129,90 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
65,79 TL
131,59 TL
3
44,07 TL
132,20 TL
4
33,18 TL
132,74 TL
5
26,66 TL
133,28 TL
6
22,31 TL
133,89 TL
7
19,20 TL
134,43 TL
8
16,87 TL
134,97 TL
9
15,11 TL
135,99 TL
10
13,61 TL
136,12 TL
11
12,42 TL
136,66 TL
12
11,44 TL
137,27 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
66,54 TL
133,08 TL
3
44,70 TL
134,09 TL
4
33,76 TL
135,04 TL
5
27,22 TL
136,12 TL
6
22,99 TL
137,96 TL
7
19,85 TL
138,94 TL
8
17,37 TL
138,94 TL
9
15,54 TL
139,90 TL
10
14,09 TL
140,86 TL
11
12,89 TL
141,83 TL
12
11,90 TL
142,79 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
66,40 TL
132,79 TL
3
44,51 TL
133,52 TL
4
33,57 TL
134,27 TL
5
27,00 TL
135,00 TL
6
22,62 TL
135,74 TL
7
19,50 TL
136,47 TL
8
17,15 TL
137,22 TL
9
15,33 TL
137,95 TL
10
13,87 TL
138,69 TL
11
12,67 TL
139,42 TL
12
11,78 TL
141,40 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
66,70 TL
133,40 TL
3
44,79 TL
134,36 TL
4
33,83 TL
135,34 TL
5
27,26 TL
136,30 TL
6
22,88 TL
137,27 TL
7
19,75 TL
138,23 TL
8
17,40 TL
139,21 TL
9
15,57 TL
140,17 TL
10
14,11 TL
141,13 TL
11
12,92 TL
142,10 TL
12
11,92 TL
143,06 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
66,46 TL
132,93 TL
3
44,63 TL
133,90 TL
4
33,72 TL
134,86 TL
5
27,16 TL
135,82 TL
6
22,80 TL
136,80 TL
7
19,69 TL
137,81 TL
8
17,34 TL
138,73 TL
9
15,52 TL
139,69 TL
10
14,07 TL
140,65 TL
11
12,88 TL
141,63 TL
12
11,88 TL
142,62 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git