Tükendi!

DK-2932-15 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

Kdv Dahil Fiyat:115,10 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
110,50 TL
Havale (%4 İndirim)
:
110,50 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

Kazanacağınız Puan : 1951
Stok Kodu
: 642-164-46505
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Erkek/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 15m
Detay Özellikler

• LC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
110,50 TL
Havale (%4 İndirim)
:
110,50 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
55,82 TL
111,65 TL
3
37,35 TL
112,05 TL
4
28,20 TL
112,80 TL
5
22,67 TL
113,37 TL
6
18,90 TL
113,37 TL
7
16,33 TL
114,29 TL
8
14,35 TL
114,81 TL
9
12,79 TL
115,10 TL
10
11,58 TL
115,79 TL
11
10,57 TL
116,25 TL
12
9,74 TL
116,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
56,50 TL
113,01 TL
3
37,91 TL
113,72 TL
4
28,63 TL
114,52 TL
5
23,05 TL
115,24 TL
6
19,33 TL
115,99 TL
7
16,67 TL
116,72 TL
8
14,68 TL
117,40 TL
9
13,13 TL
118,21 TL
10
11,90 TL
118,96 TL
11
10,88 TL
119,70 TL
12
10,04 TL
120,51 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,50 TL
117,00 TL
3
38,77 TL
116,31 TL
4
28,92 TL
115,68 TL
5
23,07 TL
115,33 TL
6
19,35 TL
116,08 TL
7
16,68 TL
116,73 TL
8
14,68 TL
117,45 TL
9
13,13 TL
118,15 TL
10
11,89 TL
118,86 TL
11
10,87 TL
119,57 TL
12
10,02 TL
120,28 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
56,63 TL
113,26 TL
3
37,98 TL
113,95 TL
4
28,69 TL
114,75 TL
5
23,09 TL
115,45 TL
6
19,38 TL
116,25 TL
7
16,71 TL
116,96 TL
8
14,71 TL
117,70 TL
9
13,16 TL
118,45 TL
10
11,92 TL
119,19 TL
11
10,90 TL
119,93 TL
12
10,07 TL
120,86 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
56,57 TL
113,14 TL
3
37,98 TL
113,95 TL
4
28,66 TL
114,64 TL
5
23,07 TL
115,35 TL
6
19,36 TL
116,14 TL
7
16,69 TL
116,83 TL
8
14,70 TL
117,59 TL
9
13,15 TL
118,33 TL
10
12,22 TL
122,24 TL
11
11,21 TL
123,27 TL
12
10,36 TL
124,31 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
60,17 TL
120,34 TL
3
40,34 TL
121,03 TL
4
30,54 TL
122,18 TL
5
24,67 TL
123,33 TL
6
20,72 TL
124,30 TL
7
17,90 TL
125,29 TL
8
15,86 TL
126,90 TL
9
14,23 TL
128,05 TL
10
12,94 TL
129,37 TL
11
11,88 TL
130,64 TL
12
10,97 TL
131,67 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git