DK-2932-15 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

Kdv Dahil Fiyat:101,60 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
99,87 TL
Havale (%4 İndirim)
:
97,54 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1723
Stok Kodu
: 642-164-46505
Teknik Özellikler
Kategori
: Singlemode - 9 / 125
Detay Özellikler
lt;pgt;amp;bull; LC / SC Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başılklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Singlemode lt;br /gt; amp;bull; Duplex lt;br /gt; amp;bull; I-VH 2E9/125amp;micro; lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 9/125amp;micro;m fiber lt;br /gt; amp;bull; Fiber class OS 1 lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apı 3mmlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
99,87 TL
Havale (%4 İndirim)
:
97,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
50,80 TL
101,60 TL
3
34,37 TL
103,12 TL
4
25,91 TL
103,63 TL
5
20,93 TL
104,65 TL
6
17,70 TL
106,17 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
50,80 TL
101,60 TL
3
34,31 TL
102,92 TL
4
25,98 TL
103,94 TL
5
21,01 TL
105,05 TL
6
17,68 TL
106,07 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
51,31 TL
102,62 TL
3
34,54 TL
103,63 TL
4
26,16 TL
104,65 TL
5
21,13 TL
105,66 TL
6
17,78 TL
106,68 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
51,82 TL
103,63 TL
3
34,88 TL
104,65 TL
4
26,42 TL
105,66 TL
5
21,54 TL
107,70 TL
6
18,12 TL
108,71 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
51,56 TL
103,12 TL
3
34,71 TL
104,14 TL
4
26,16 TL
104,65 TL
5
21,13 TL
105,66 TL
6
17,78 TL
106,68 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
51,82 TL
103,63 TL
3
34,54 TL
103,63 TL
4
26,16 TL
104,65 TL
5
20,93 TL
104,65 TL
6
17,27 TL
103,63 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git