DK-2932-10 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

Kdv Dahil Fiyat:57,73 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
56,72 TL
Havale (%4 İndirim)
:
55,42 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 979
Stok Kodu
: 642-164-46506
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 10m
Detay Özellikler

• LC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
56,72 TL
Havale (%4 İndirim)
:
55,42 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,66 TL
57,33 TL
3
19,13 TL
57,38 TL
4
14,65 TL
58,60 TL
5
11,83 TL
59,17 TL
6
9,98 TL
59,87 TL
7
8,64 TL
60,50 TL
8
7,64 TL
61,14 TL
9
6,86 TL
61,77 TL
10
6,24 TL
62,41 TL
11
5,73 TL
63,04 TL
12
5,30 TL
63,58 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,26 TL
58,53 TL
3
19,76 TL
59,28 TL
4
15,01 TL
60,02 TL
5
12,15 TL
60,73 TL
6
10,25 TL
61,52 TL
7
8,90 TL
62,27 TL
8
7,88 TL
63,01 TL
9
7,08 TL
63,76 TL
10
6,45 TL
64,51 TL
11
5,93 TL
65,25 TL
12
5,50 TL
66,00 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,05 TL
58,09 TL
3
19,62 TL
58,87 TL
4
14,91 TL
59,63 TL
5
12,08 TL
60,38 TL
6
10,19 TL
61,11 TL
7
8,83 TL
61,83 TL
8
7,82 TL
62,54 TL
9
7,03 TL
63,24 TL
10
6,39 TL
63,92 TL
11
5,87 TL
64,59 TL
12
5,44 TL
65,26 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,20 TL
58,39 TL
3
19,65 TL
58,94 TL
4
14,82 TL
59,29 TL
5
11,96 TL
59,81 TL
6
10,09 TL
60,56 TL
7
8,70 TL
60,91 TL
8
7,68 TL
61,45 TL
9
6,91 TL
62,18 TL
10
6,26 TL
62,60 TL
11
5,73 TL
63,07 TL
12
5,32 TL
63,82 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,25 TL
60,50 TL
3
20,36 TL
61,08 TL
4
15,50 TL
62,00 TL
5
12,50 TL
62,52 TL
6
10,54 TL
63,21 TL
7
9,18 TL
64,25 TL
8
8,12 TL
64,95 TL
9
7,28 TL
65,52 TL
10
6,65 TL
66,53 TL
11
6,10 TL
67,14 TL
12
5,64 TL
67,72 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,25 TL
60,50 TL
3
20,36 TL
61,08 TL
4
15,50 TL
62,00 TL
5
12,50 TL
62,52 TL
6
10,54 TL
63,21 TL
7
9,18 TL
64,25 TL
8
8,12 TL
64,95 TL
9
7,28 TL
65,52 TL
10
6,65 TL
66,53 TL
11
6,10 TL
67,14 TL
12
5,64 TL
67,72 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git