DK-2931-02 Digitus LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Singlemode, Duplex, 9/125

Kdv Dahil Fiyat:48,98 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
48,15 TL
Havale (%4 İndirim)
:
47,02 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 831
Stok Kodu
: 642-164-2532
Teknik Özellikler
Kategori
: Singlemode - 9 / 125
Detay Özellikler
lt;ulgt; lt;ligt;LC / ST Konnektamp;ouml;rlt;/ligt; lt;ligt;Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;/ligt; lt;ligt;Singlemodelt;/ligt; lt;ligt;Duplexlt;/ligt; lt;ligt;I-VH 2E9/125amp;micro;lt;/ligt; lt;ligt;Halogen free kablolt;/ligt; lt;ligt;9/125amp;micro;m fiberlt;/ligt; lt;ligt;Fiber class OS 1lt;/ligt; lt;ligt;Kablo amp;ccedil;apı 3mmlt;/ligt; lt;/ulgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
48,15 TL
Havale (%4 İndirim)
:
47,02 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,49 TL
48,98 TL
3
16,57 TL
49,71 TL
4
12,49 TL
49,96 TL
5
10,09 TL
50,45 TL
6
8,53 TL
51,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,49 TL
48,98 TL
3
16,54 TL
49,62 TL
4
12,53 TL
50,11 TL
5
10,13 TL
50,65 TL
6
8,52 TL
51,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,73 TL
49,47 TL
3
16,65 TL
49,96 TL
4
12,61 TL
50,45 TL
5
10,19 TL
50,94 TL
6
8,57 TL
51,43 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,98 TL
49,96 TL
3
16,82 TL
50,45 TL
4
12,73 TL
50,94 TL
5
10,38 TL
51,92 TL
6
8,73 TL
52,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,86 TL
49,71 TL
3
16,73 TL
50,20 TL
4
12,61 TL
50,45 TL
5
10,19 TL
50,94 TL
6
8,57 TL
51,43 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,98 TL
49,96 TL
3
16,65 TL
49,96 TL
4
12,61 TL
50,45 TL
5
10,09 TL
50,45 TL
6
8,33 TL
49,96 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git