DK-29221-02 Digitus SC/PC Fiber PigTail, Semi Tight Buffer, 9/125 µ DIN IEC 304 renk kodlu, singlemode, uzunluk 2 metre, Class OS1, BİRİM FİYATIDIR

Kdv Dahil Fiyat:36,64 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
35,54 TL
Havale (%4 İndirim)
:
35,17 TL

Kargo Fiyatı:27,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 622
Stok Kodu
: 642-164-46451
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

Ürün Tekli Adet Olarak Satılmaktadır.

 

Simplex OS 1 09/125 µ
2 metre
Semi Tight Buffer
Kablo tipi: 9/125 MM Color Pigtail
Konnektör Tipi: SC
 

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
35,54 TL
Havale (%4 İndirim)
:
35,17 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,05 TL
36,09 TL
3
12,13 TL
36,40 TL
4
9,18 TL
36,71 TL
5
7,40 TL
37,01 TL
6
6,22 TL
37,32 TL
7
5,38 TL
37,63 TL
8
4,74 TL
37,92 TL
9
4,25 TL
38,23 TL
10
3,85 TL
38,55 TL
11
3,53 TL
38,84 TL
12
3,26 TL
39,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,09 TL
36,17 TL
3
12,17 TL
36,50 TL
4
9,21 TL
36,83 TL
5
7,43 TL
37,16 TL
6
6,25 TL
37,48 TL
7
5,40 TL
37,81 TL
8
4,77 TL
38,13 TL
9
4,27 TL
38,46 TL
10
3,88 TL
38,79 TL
11
3,56 TL
39,12 TL
12
3,29 TL
39,44 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,15 TL
36,29 TL
3
12,20 TL
36,60 TL
4
9,23 TL
36,91 TL
5
7,48 TL
37,42 TL
6
6,29 TL
37,77 TL
7
5,44 TL
38,11 TL
8
4,81 TL
38,46 TL
9
4,31 TL
38,80 TL
10
3,88 TL
38,78 TL
11
3,59 TL
39,49 TL
12
3,32 TL
39,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,19 TL
36,37 TL
3
12,22 TL
36,65 TL
4
9,24 TL
36,97 TL
5
7,46 TL
37,30 TL
6
6,27 TL
37,63 TL
7
5,44 TL
38,09 TL
8
4,79 TL
38,28 TL
9
4,29 TL
38,61 TL
10
3,89 TL
38,94 TL
11
3,57 TL
39,26 TL
12
3,30 TL
39,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,10 TL
36,19 TL
3
12,17 TL
36,52 TL
4
9,21 TL
36,85 TL
5
7,43 TL
37,17 TL
6
6,25 TL
37,50 TL
7
5,40 TL
37,83 TL
8
4,77 TL
38,15 TL
9
4,28 TL
38,48 TL
10
3,88 TL
38,81 TL
11
3,56 TL
39,14 TL
12
3,29 TL
39,46 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,04 TL
36,08 TL
3
12,13 TL
36,38 TL
4
9,17 TL
36,67 TL
5
7,39 TL
36,96 TL
6
6,21 TL
37,24 TL
7
5,37 TL
37,59 TL
8
4,73 TL
37,88 TL
9
4,24 TL
38,16 TL
10
3,84 TL
38,44 TL
11
3,52 TL
38,71 TL
12
3,25 TL
38,99 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git