Geçici olarak temin edilemiyor!

DK-2911-03 Digitus ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

Fiyat:10,10 USD + Kdv

Kdv Dahil Fiyat:69,12 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
67,88 TL
Havale (%4 İndirim)
:
66,36 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

Kazanacağınız Puan : 1172
Stok Kodu
: 642-164-46514
Teknik Özellikler
Kategori
: Singlemode - 9 / 125
Detay Özellikler
lt;pgt; • ST / ST Konnektörlt;br /gt; • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Singlemodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2E9/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 9/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OS 1lt;br /gt; • Kablo çapıamp;nbsp;3mmlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
67,88 TL
Havale (%4 İndirim)
:
66,36 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,97 TL
67,94 TL
3
22,81 TL
68,43 TL
4
17,28 TL
69,12 TL
5
13,75 TL
68,77 TL
6
11,66 TL
69,98 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
34,21 TL
68,43 TL
3
23,02 TL
69,05 TL
4
17,37 TL
69,47 TL
5
14,02 TL
70,09 TL
6
11,76 TL
70,57 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
34,56 TL
69,12 TL
3
23,22 TL
69,67 TL
4
17,52 TL
70,09 TL
5
14,10 TL
70,50 TL
6
11,87 TL
71,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
34,35 TL
68,71 TL
3
23,13 TL
69,40 TL
4
17,50 TL
70,02 TL
5
14,12 TL
70,61 TL
6
11,87 TL
71,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
34,56 TL
69,12 TL
3
22,95 TL
68,84 TL
4
17,38 TL
69,53 TL
5
13,98 TL
69,88 TL
6
11,69 TL
70,16 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,90 TL
67,81 TL
3
22,69 TL
68,08 TL
4
17,28 TL
69,12 TL
5
13,82 TL
69,12 TL
6
11,64 TL
69,81 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git