DK-2632-20 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:179,55 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
176,41 TL
Havale (%4 İndirim)
:
172,37 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 3044
Stok Kodu
: 642-164-45403
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 20m
Detay Özellikler

lt;pgt;amp;bull; LC / SCamp;nbsp; Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Multimodelt;br /gt; amp;bull; Duplexlt;br /gt; amp;bull; I-VH 2G62.5/125amp;micro;lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 62.5/125amp;micro;m fiberlt;br /gt; amp;bull; Fiber class OM 1lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apı 3mmlt;br /gt; amp;bull; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mamp;uuml;mkamp;uuml;nlt;/pgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
176,41 TL
Havale (%4 İndirim)
:
172,37 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
89,15 TL
178,29 TL
3
59,49 TL
178,47 TL
4
45,56 TL
182,24 TL
5
36,81 TL
184,04 TL
6
31,03 TL
186,19 TL
7
26,88 TL
188,17 TL
8
23,77 TL
190,14 TL
9
21,35 TL
192,12 TL
10
19,41 TL
194,09 TL
11
17,82 TL
196,07 TL
12
16,48 TL
197,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
91,01 TL
182,03 TL
3
61,45 TL
184,36 TL
4
46,67 TL
186,68 TL
5
37,78 TL
188,89 TL
6
31,89 TL
191,33 TL
7
27,67 TL
193,66 TL
8
24,50 TL
195,98 TL
9
22,03 TL
198,31 TL
10
20,06 TL
200,63 TL
11
18,45 TL
202,95 TL
12
17,11 TL
205,28 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
90,34 TL
180,68 TL
3
61,03 TL
183,09 TL
4
46,36 TL
185,46 TL
5
37,56 TL
187,79 TL
6
31,68 TL
190,07 TL
7
27,47 TL
192,32 TL
8
24,32 TL
194,52 TL
9
21,85 TL
196,68 TL
10
19,88 TL
198,82 TL
11
18,26 TL
200,90 TL
12
16,91 TL
202,96 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
90,81 TL
181,61 TL
3
61,11 TL
183,32 TL
4
46,10 TL
184,40 TL
5
37,20 TL
186,01 TL
6
31,39 TL
188,35 TL
7
27,06 TL
189,43 TL
8
23,89 TL
191,13 TL
9
21,49 TL
193,38 TL
10
19,47 TL
194,69 TL
11
17,83 TL
196,16 TL
12
16,54 TL
198,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
94,08 TL
188,17 TL
3
63,32 TL
189,96 TL
4
48,21 TL
192,84 TL
5
38,89 TL
194,45 TL
6
32,77 TL
196,61 TL
7
28,55 TL
199,84 TL
8
25,25 TL
201,99 TL
9
22,64 TL
203,79 TL
10
20,69 TL
206,93 TL
11
18,98 TL
208,82 TL
12
17,55 TL
210,61 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
94,08 TL
188,17 TL
3
63,32 TL
189,96 TL
4
48,21 TL
192,84 TL
5
38,89 TL
194,45 TL
6
32,77 TL
196,61 TL
7
28,55 TL
199,84 TL
8
25,25 TL
201,99 TL
9
22,64 TL
203,79 TL
10
20,69 TL
206,93 TL
11
18,98 TL
208,82 TL
12
17,55 TL
210,61 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git