DK-2632-20 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Digitus 642-164-45403

havale ile %4,5 indirim
866,22 TL
828,92 TL
Kargo Dahil : 897,82 TL
tek çekimde %3,7 indirim
866,22 TL
835,31 TL
Kargo Dahil : 904,74 TL

Daha ucuzunu buldum

  • Yarın kargoda
  • Henüz bu ürün için yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?




  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
  • Ödeme Seçenekleri
  • Geri Bildirim

lt;pgt;amp;bull; LC / SCamp;nbsp; Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Multimodelt;br /gt; amp;bull; Duplexlt;br /gt; amp;bull; I-VH 2G62.5/125amp;micro;lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 62.5/125amp;micro;m fiberlt;br /gt; amp;bull; Fiber class OM 1lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apı 3mmlt;br /gt; amp;bull; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mamp;uuml;mkamp;uuml;nlt;/pgt;

Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
Dişi/Erkek
Çıkış Ucu
LC
Durum
Sıfır
Giriş Ucu
LC
Kablo Uzunluğu
20m

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış

    AXESS
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 835,31 TL 835,31 TL
    2 438,59 TL 877,18 TL
    3 297,67 TL 893,01 TL
    4 227,35 TL 909,41 TL
    5 185,29 TL 926,44 TL
    6 157,35 TL 944,11 TL
    7 137,49 TL 962,46 TL
    8 122,69 TL 981,55 TL
    9 111,27 TL 1.001,41 TL
    10 102,21 TL 1.022,08 TL
    11 94,88 TL 1.043,63 TL
    12 88,84 TL 1.066,11 TL
    BONUS
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 835,31 TL 835,31 TL
    2 441,54 TL 883,08 TL
    3 300,08 TL 900,25 TL
    4 229,52 TL 918,09 TL
    5 187,31 TL 936,55 TL
    6 159,31 TL 955,88 TL
    7 139,43 TL 976,02 TL
    8 124,63 TL 997,03 TL
    9 113,22 TL 1.018,96 TL
    10 104,19 TL 1.041,88 TL
    11 96,90 TL 1.065,85 TL
    12 90,91 TL 1.090,95 TL
    MAXIMUM
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 835,31 TL 835,31 TL
    2 442,22 TL 884,44 TL
    3 300,55 TL 901,65 TL
    4 229,89 TL 919,55 TL
    5 187,61 TL 938,07 TL
    6 159,58 TL 957,46 TL
    7 139,67 TL 977,67 TL
    8 124,84 TL 998,75 TL
    9 113,42 TL 1.020,76 TL
    10 104,38 TL 1.043,76 TL
    11 97,07 TL 1.067,82 TL
    12 91,08 TL 1.093,02 TL
    SAGLAM
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 835,31 TL 835,31 TL
    FIX
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 835,31 TL 835,31 TL
    2 441,23 TL 882,45 TL
    3 299,58 TL 898,75 TL
    4 228,92 TL 915,66 TL
    5 186,64 TL 933,22 TL
    6 158,58 TL 951,47 TL
    7 138,63 TL 970,44 TL
    8 123,77 TL 990,19 TL
    9 112,31 TL 1.010,75 TL
    10 103,22 TL 1.032,19 TL
    11 95,87 TL 1.054,56 TL
    12 89,83 TL 1.077,92 TL
    WORLD
    TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    1 835,31 TL 835,31 TL
    2 440,60 TL 881,20 TL
    3 299,43 TL 898,29 TL
    4 229,01 TL 916,05 TL
    5 186,91 TL 934,53 TL
    6 158,96 TL 953,77 TL
    7 139,12 TL 973,82 TL
    8 124,34 TL 994,74 TL
    9 112,95 TL 1.016,57 TL
    10 103,93 TL 1.039,25 TL
    11 96,65 TL 1.063,10 TL
    12 90,67 TL 1.088,08 TL


    Koyurenk.com E-ticaret