DK-2612-10 Digitus ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:107,95 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
103,63 TL
Havale (%4 İndirim)
:
103,63 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1830
Stok Kodu
: 642-164-89605
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: ST
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 10m
Detay Özellikler

• ST / SC Konnektör
• Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G62.5/125µ
• Halogen free kablo
• 62.5/125µm fiber
• Fiber class OM 1
• Kablo çapı 3mm
• 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
103,63 TL
Havale (%4 İndirim)
:
103,63 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,49 TL
104,98 TL
3
35,16 TL
105,47 TL
4
26,47 TL
105,90 TL
5
21,27 TL
106,33 TL
6
17,80 TL
106,82 TL
7
15,32 TL
107,25 TL
8
13,46 TL
107,68 TL
9
12,05 TL
108,49 TL
10
10,86 TL
108,60 TL
11
9,91 TL
109,03 TL
12
9,13 TL
109,52 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
53,08 TL
106,17 TL
3
35,66 TL
106,98 TL
4
26,93 TL
107,73 TL
5
21,72 TL
108,60 TL
6
18,34 TL
110,07 TL
7
15,83 TL
110,84 TL
8
13,86 TL
110,84 TL
9
12,40 TL
111,61 TL
10
11,24 TL
112,38 TL
11
10,29 TL
113,15 TL
12
9,49 TL
113,92 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
52,97 TL
105,94 TL
3
35,51 TL
106,53 TL
4
26,78 TL
107,12 TL
5
21,54 TL
107,70 TL
6
18,05 TL
108,30 TL
7
15,55 TL
108,88 TL
8
13,68 TL
109,47 TL
9
12,23 TL
110,06 TL
10
11,06 TL
110,65 TL
11
10,11 TL
111,23 TL
12
9,40 TL
112,81 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
53,21 TL
106,43 TL
3
35,73 TL
107,19 TL
4
26,99 TL
107,97 TL
5
21,75 TL
108,74 TL
6
18,25 TL
109,52 TL
7
15,75 TL
110,28 TL
8
13,88 TL
111,06 TL
9
12,43 TL
111,83 TL
10
11,26 TL
112,59 TL
11
10,31 TL
113,37 TL
12
9,51 TL
114,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
53,03 TL
106,05 TL
3
35,61 TL
106,83 TL
4
26,90 TL
107,59 TL
5
21,67 TL
108,36 TL
6
18,19 TL
109,14 TL
7
15,71 TL
109,95 TL
8
13,84 TL
110,68 TL
9
12,38 TL
111,45 TL
10
11,22 TL
112,21 TL
11
10,27 TL
112,99 TL
12
9,48 TL
113,78 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git