Geçici olarak temin edilemiyor!

DK-2612-05 Digitus ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:75,00 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
73,65 TL
Havale (%4 İndirim)
:
72,00 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

Kazanacağınız Puan : 1272
Stok Kodu
: 642-164-45410
Detay Özellikler
lt;ulgt; lt;ligt; ST / SCamp;nbsp; Konnektörlt;/ligt; lt;ligt; Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahiplt;/ligt; lt;ligt; Multimodelt;/ligt; lt;ligt; Duplexlt;/ligt; lt;ligt; I-VH 2G62.5/125µlt;/ligt; lt;ligt; Halogen free kablolt;/ligt; lt;ligt; 62.5/125µm fiberlt;/ligt; lt;ligt; Fiber class OM 1lt;/ligt; lt;ligt; Kablo çapı 3mmlt;/ligt; lt;ligt; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/ligt; lt;/ulgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
73,65 TL
Havale (%4 İndirim)
:
72,00 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
37,24 TL
74,48 TL
3
24,85 TL
74,55 TL
4
19,03 TL
76,13 TL
5
15,38 TL
76,88 TL
6
12,96 TL
77,78 TL
7
11,23 TL
78,60 TL
8
9,93 TL
79,43 TL
9
8,92 TL
80,25 TL
10
8,11 TL
81,08 TL
11
7,45 TL
81,90 TL
12
6,88 TL
82,60 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
38,02 TL
76,04 TL
3
25,67 TL
77,01 TL
4
19,49 TL
77,98 TL
5
15,78 TL
78,90 TL
6
13,32 TL
79,92 TL
7
11,56 TL
80,90 TL
8
10,23 TL
81,86 TL
9
9,20 TL
82,84 TL
10
8,38 TL
83,81 TL
11
7,71 TL
84,77 TL
12
7,15 TL
85,75 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
37,74 TL
75,47 TL
3
25,49 TL
76,48 TL
4
19,37 TL
77,47 TL
5
15,69 TL
78,44 TL
6
13,23 TL
79,40 TL
7
11,48 TL
80,33 TL
8
10,16 TL
81,26 TL
9
9,13 TL
82,16 TL
10
8,30 TL
83,05 TL
11
7,63 TL
83,92 TL
12
7,07 TL
84,78 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
37,93 TL
75,86 TL
3
25,53 TL
76,58 TL
4
19,26 TL
77,03 TL
5
15,54 TL
77,70 TL
6
13,11 TL
78,68 TL
7
11,30 TL
79,13 TL
8
9,98 TL
79,84 TL
9
8,98 TL
80,78 TL
10
8,13 TL
81,32 TL
11
7,45 TL
81,94 TL
12
6,91 TL
82,91 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
39,30 TL
78,60 TL
3
26,45 TL
79,35 TL
4
20,14 TL
80,55 TL
5
16,25 TL
81,23 TL
6
13,69 TL
82,13 TL
7
11,93 TL
83,48 TL
8
10,55 TL
84,38 TL
9
9,46 TL
85,13 TL
10
8,64 TL
86,44 TL
11
7,93 TL
87,23 TL
12
7,33 TL
87,98 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
39,30 TL
78,60 TL
3
26,45 TL
79,35 TL
4
20,14 TL
80,55 TL
5
16,25 TL
81,23 TL
6
13,69 TL
82,13 TL
7
11,93 TL
83,48 TL
8
10,55 TL
84,38 TL
9
9,46 TL
85,13 TL
10
8,64 TL
86,44 TL
11
7,93 TL
87,23 TL
12
7,33 TL
87,98 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git