Geçici olarak temin edilemiyor!

DK-2611-05 Digitus ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:60,56 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
59,47 TL
Havale (%4 İndirim)
:
58,14 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

Kazanacağınız Puan : 1027
Stok Kodu
: 642-164-45412
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 62.5 / 125-OM 1
Detay Özellikler
lt;pgt;amp;bull; ST / STamp;nbsp; Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Multimode lt;br /gt; amp;bull; Duplex lt;br /gt; amp;bull; I-VH 2G62.5/125amp;micro; lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 62.5/125amp;micro;m fiber lt;br /gt; amp;bull; Fiber class OM 1 lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apıamp;nbsp;3mm lt;br /gt; amp;bull;amp;nbsp;1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mamp;uuml;mkamp;uuml;nlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
59,47 TL
Havale (%4 İndirim)
:
58,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,28 TL
60,56 TL
3
20,49 TL
61,47 TL
4
15,44 TL
61,77 TL
5
12,48 TL
62,38 TL
6
10,55 TL
63,29 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,28 TL
60,56 TL
3
20,45 TL
61,35 TL
4
15,49 TL
61,95 TL
5
12,52 TL
62,62 TL
6
10,54 TL
63,22 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,58 TL
61,17 TL
3
20,59 TL
61,77 TL
4
15,59 TL
62,38 TL
5
12,60 TL
62,98 TL
6
10,60 TL
63,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,89 TL
61,77 TL
3
20,79 TL
62,38 TL
4
15,75 TL
62,98 TL
5
12,84 TL
64,19 TL
6
10,80 TL
64,80 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,73 TL
61,47 TL
3
20,69 TL
62,07 TL
4
15,59 TL
62,38 TL
5
12,60 TL
62,98 TL
6
10,60 TL
63,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
30,89 TL
61,77 TL
3
20,59 TL
61,77 TL
4
15,59 TL
62,38 TL
5
12,48 TL
62,38 TL
6
10,30 TL
61,77 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git