DK-2533-03 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125

Kdv Dahil Fiyat:59,71 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
57,92 TL
Havale (%4 İndirim)
:
57,32 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1013
Stok Kodu
: 642-164-45323
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 3m
Detay Özellikler

lt;pgt; • LC / LC Konnektörlt;br /gt; • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Multimodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2G50/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 50/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OM 2lt;br /gt; • Kablo çapı 3mmlt;br /gt; • 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/pgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
57,92 TL
Havale (%4 İndirim)
:
57,32 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,23 TL
58,46 TL
3
19,60 TL
58,81 TL
4
14,80 TL
59,20 TL
5
11,91 TL
59,56 TL
6
9,91 TL
59,47 TL
7
8,62 TL
60,31 TL
8
7,59 TL
60,70 TL
9
6,78 TL
61,05 TL
10
6,14 TL
61,44 TL
11
5,62 TL
61,80 TL
12
5,18 TL
62,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,44 TL
58,87 TL
3
19,78 TL
59,34 TL
4
14,95 TL
59,81 TL
5
12,05 TL
60,27 TL
6
10,12 TL
60,74 TL
7
8,74 TL
61,21 TL
8
7,71 TL
61,68 TL
9
6,90 TL
62,14 TL
10
6,26 TL
62,61 TL
11
5,73 TL
63,08 TL
12
5,30 TL
63,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,48 TL
58,96 TL
3
19,80 TL
59,40 TL
4
14,89 TL
59,57 TL
5
11,83 TL
59,13 TL
6
10,12 TL
60,74 TL
7
8,74 TL
61,17 TL
8
7,70 TL
61,63 TL
9
6,90 TL
62,07 TL
10
6,25 TL
62,52 TL
11
5,72 TL
62,96 TL
12
5,32 TL
63,86 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,59 TL
59,18 TL
3
19,90 TL
59,71 TL
4
15,06 TL
60,24 TL
5
12,15 TL
60,77 TL
6
10,22 TL
61,30 TL
7
8,71 TL
61,00 TL
8
7,80 TL
62,36 TL
9
6,99 TL
62,89 TL
10
6,34 TL
63,42 TL
11
5,81 TL
63,95 TL
12
5,37 TL
64,47 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,48 TL
58,97 TL
3
19,83 TL
59,50 TL
4
15,01 TL
60,03 TL
5
12,11 TL
60,56 TL
6
10,18 TL
61,09 TL
7
8,80 TL
61,62 TL
8
7,77 TL
62,15 TL
9
6,96 TL
62,68 TL
10
6,31 TL
63,11 TL
11
5,78 TL
63,59 TL
12
5,39 TL
64,65 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git